Doporučujeme

Nejlepší místo pro svatbu? Srdce jižní Moravy!

Pomalu, ale jistě se blíží váš velký den? Ať už připravujete velkou svatbu, kde bude spousta hostů a svatebčanů nebo jen svatbu malou, která bude rodinná, chcete si ten den užít se vším všudy. Zajistit si vše podle sebe – svatební šaty, místo obřadu, svědky, prstýnky, výzdobu, naplánovat jídlo, zábavu a podobně. Víte, kde si vše užijete? Máte už místo, kde se celá svatba či minimálně hostina bude odehrávat? Chcete klidné a příjemné místo, kde se bude vám i vašim hostům líbit? Chcete si nechat všechno připravit, jen odsouhlasit a o nic víc se nestarat?

Krásy Pálavy

Srdce jižní Moravy, to je Pálava, kraj bohatý na víno a vinařství, krásnou přírodu a milé lidi. Jste milovníky vína a rádi si dáte dobré bílé nebo červené? Můžete prožít svou svatbu právě na Pálavě. Výjimečné místo, které promění váš svatební den v jedinečný a jistě nezapomenutelný zážitek. Právě to je Vinařský dvůr na faře v Ivani. Místo, které je uprostřed nekonečných moravských vinic si zamilují všichni – dokonce i zarytí pivaři. Místo má velmi příjemnou, romantickou a rodinnou atmosféru a nabízí plný servis, který v tento den oceníte. Svatba na jižní Moravě se tak stane něčím kouzelným, na co budou vzpomínat všichni svatebčané a ostatní hosté.

Místo, kde si řeknete své ANO

Vinařský dvůr na faře v Ivani je obklopen historickými zdmi barokní fary. Právě zde se postarají o to, aby vaše svatba proběhla tak, jak jste si ji vysnili a jakou jí chcete. Vše můžete nechat na personálu, mají bohaté zkušenosti a všechny starosti, které by vás mohli stresovat a váš velký den zhatit necháte na bedrech jiných. Kolektiv vinařství zajistí ty nejlepší služby. Zajistí pro vás svatební menu na míru, nejlepší vína z vinařství, svatební pokoj pro novomanžele. Jejich individuální přístup zajistí tu nejkrásnější svatbu pro každou nevěstu.