Doporučujeme

Interiér jako ze škatulky – nechte realizaci na jiných!

Plánovali jste postavit dům nebo si pořídit nový dům či byt? Jakmile všechno klapne, přemýšlíte, kde si dáte jaký kousek nábytku. Máte-li to štěstí, pak pořizujete většinu věcí nových a díky tomuto kroku tak můžete popustit uzdu svému plánovacímu já. V časopisech nebo internetových magazínech se na nás co chvíli valí nějaké rady, jak zařídit interiér, jak si poradit s barvami, co ano, co ne. Navíc tam také vidíte inspirace pro nejrůznější styly. A vám se toho líbí tolik! Už máte plán, jak si zařídíte koupelnu v jednom stylu, kuchyň v druhém a na obývací pokoj padne hned několik fotek z časopisů?

Všeho s mírou je to hlavní!

Nebo také méně je někdy více. Podobně jako při zařizování čehokoliv jiného, také výbava interiéru je věcí vkusu. Do svého obydlí si přinesete a zakoupíte věci, které se vám líbí, mají pro vás nějaký smysl a nějakou hodnotu. Někdo chce mít minimalisticky zařízený interiér a jiný zase prahne po různých dekoracích, spoustě nábytku a barevném provedení. Možná se i vy snažíte svépomocí zařídit interiér. Někdy však snaha může vyjít na prázdno, návrhy interiérů nejsou zrovna jednoduché.

Nejste-li si jistí, jak bude váš nápad a plán vypadat v reálu a zda umíte opravdu skloubit všechny styly, barvy a designy dohromady? Možná vám může pomoci bytový designer. Ten totiž ví dobře, co k sobě patří a co ne, co se dá skloubit a co opravdu už ne. Takový pomocník může z jednoduchého a fádního interiéru udělat moderní a vzdušný prostor, umí zjednodušit a zkrášlit každou místnost. Kde takového pomocníka najít? Vsaďte na pwinterier.cz, zde najdete skupinku profesionálů, kteří svému řemeslu rozumí, umí naslouchat klientům a jejich představy přenesou na papír a poté do reálné podoby. Umí pomoci zařídit každý interiér – dům, byt, pokoj, kanceláře, prostory firem a mnoho a mnoho dalšího.