Doporučujeme

Sůl jako léčivá pomoc – vyzkoušejte lampy i vajíčko!

Výrobky ze soli jsou dnes velmi moderními a stylovými pomocníky. Jde o skutečné pomocníky, protože i v malém kousku soli se ukrývá spousta léčebných účinků. Jde o léčivý minerál z hlubin Země a mnoho lidí si takovouto lampu nebo svícen pořídí domů. Sůl je nejen pomocníkem v kuchyni, ale také má léčivou moc, která spoustu lidí ohromí. Můžete si pořídit vkusné a moderní lampy, svícny nebo také speciální vajíčko, které může pomoci. Co si z široké nabídky vyberete a využijete všechny léčivé účinky?

Yoni vajíčko, které pomáhá

Už jste o něm slyšeli? Nebo je to poprvé, co tento název slyšíte? Nemusí jít jen o solné lampy, pořídit si zde můžete také yoni vajíčko se používá k posílení pochvy a celkově lepšímu prožívání sexuality s partnery. Toto cvičení s vajíčky se praktikuje velmi dlouhé roky, odhaduje se víc než pět tisíc let. Nevyhýbalo se císařovnám, konkubínám nebo všem u královského paláce. Ženy, které tuto techniku zvládaly, se těšily dobrému zdraví, jejich pohlavní orgány byly pevné, pružné. Pomáhá zvyšovat libido, probudí smyslnost, podporuje tělo při menopauze, vyvažuje hladinu estrogenu, může pomoci s neplodností, posiluje pánevní dno, je vhodné při menstruačních křečích, při PMS a mnoho dalšího!

Lampa nebo svícen?

Účinky lampy a vůbec solných produktů jsou známy již po staletí. Solné lampy přírodní disponují žárovkou, která je zahřívá, a následně do okolí uvolňují prospěšné látky. Ty mají na lidské tělo a zdraví pozitivní vliv. Mohou pomoci protáhnout dýchací cesty, udržují je zdravé, v plné funkci. Podobně fungují také solné svícny, namísto žárovky se úkolu zahřívání zhostí svíčka. Moderní opracovaný kámen je vhodný jako bytový doplněk, který může skutečně pomáhat nejen vám, ale také vašemu zdraví a tělu.