Doporučujeme

Bez vizitek ani ránu – kde si je nechat vytisknout?

Vizitka je v podstatě takový malý, ale velmi důležitý tištěný papírek, na kterém najdete základní kontaktní informace. Ty následně mohou hodně pomoci při navazování kontaktů, při sbírání jednotlivých vizitek, které se mohou v budoucnu hodit nebo při uzavírání obchodů, transakcí nebo spoluprací, které by mohly výrazně pomoci a obohatit tak život váš či někoho dalšího. Potřebuje je určitá skupina lidí, kteří se bez nich neobejdou. Například taková prodavačka v obchodě je asi moc nevyužije, pokud neaspiruje na to stát se něčí soukromou nákupčí. Ovšem manažer firmy, pro něj je to nezbytný doplněk, bez kterého nedá ani ránu.

Vizitky, které zaujmou

Svět vizitek je dnes poměrně široký a mít ji dnes už není nic výjimečného nebo jedinečného, jako tomu možná bylo před pár roky. Když se vám na stole sejde hned několik vizitek lidí, kteří vám je dali ve snaze, že až budete jejich služby potřebovat, obrátíte se právě na ně, zjistíte, že většina jich je stejná. Především tedy designově, jsou jednoduché, čitelné a povětšinou s logem firmy, adresou firmy či něčím podobným. Chcete vaše vizitky odlišit? Udělat je moderními, jedinečnými a nepřehlédnutelnými? Lidé povětšinou sáhnou pro to, co je originální a jiné. Printuj.cz nabízí podobné služby. S nimi vaše vizitky jen tak někdo nepřehlédne!

Jste jasně vidět!

Vybírat si můžete ze spousty přednastavených vzorů, které se hodí právě k oblasti, ve které podnikáte nebo se pohybujete. Může to být muzika, technika, auta nebo třeba masáže a podobně. Tak si přesně vyberete design pro vás, případně, pokud jste kreativní, můžete přidat váš vlastní návrh vizitky. Následně doplníte všechny potřebné údaje jako jméno, příjmení, telefonní čísla, e-maily, adresy, internetové adresy, název firmy a další věci. Tisk vizitek je velmi jednoduchý.