Doporučujeme

Dámský batůžek? I to je osobitý styl a elegance!

Moderní žena a dámský batoh či dámský batůžek k sobě dnes neodmyslitelně patří. Dámský batůžek může být nošen dokonce zcela prázdný. Ženy ho často oblékají pouze jako doplněk svého outfitu. Pro mnohé ženy je však městský dámský batůžek opravdovým praktickým zavazadlem, které lze kombinovat s nejrůznějším oblečením. Stejné je to i s dámskými kabelkami a taškami, ať už jde o kabelky přes rameno, kabelky do ruky, Crossbody kabelky nebo kabelky a tašky – Shopperky.

Zdravotní přínos dámských batohů a batůžků je rovněž nezanedbatelný

I když jsou dámské tašky stále významně preferovány, mnohé ženy se zamýšlejí i nad praktičností a zdravotním přínosem dámských batohů a dámských batůžků. Právě dámské batohy a dámské batůžky dokážou pěkně srovnat záda, nekřiví páteř ani nepřetěžují pouze jedno rameno. I do malého dámského batůžku se vejde stylová dámská peněženka nebo jakákoliv jiná peněženka a klíčenka, šála, šátek a rukavice. Rozhodně se najde místo i na mobilní telefon. Pokud vám tedy dámský batůžek ještě ve vaší výbavě chybí, rozhodně to napravte.

Kvalitní materiály a perfektní zpracování se cení

Modexastyl.cz nezapomíná ani na muže. Má pro ně v zásobě velký výběr pánských tašek, pánských peněženek, zejména pánských kožených peněženek a pánských opasků. Pánové mohou vybírat mezi aktovkami, stylovými pánskými taškami přes rameno, taškami na notebook a dalšími pánskými taškami.

Zatímco ženy sledují více aktuální trendy nejen co se týče oblečení, ale také doplňků, jako jsou dámské tašky, dámské peněženky, dámské kožené batohy a podobně, pánové upřednostňují před momentálními trendy kvalitní materiál a perfektní zpracování. Mezi nejkvalitnější materiály pro pánské tašky a pánské peněženky patří samozřejmě kůže, pozadu však nezůstává ani polyester nebo nylon. Stačí se rozhodnout.