Doporučujeme

Čištění koberců a čalounění

Domácnosti i firmy mohou využít skvělé služby, které nabízí společnost Wismont, zabývající se čištěním koberců, čištěním čalounění a mytím oken. Své služby nabízí firma obyvatelům a právnickým osobám bydlícím a sídlícím v regionech Praha a Středočeský kraj. Kvalita práce je na vysoké úrovni jednak díky nejmodernější používané technice, a jednak díky zaměstnancům firmy, kteří jsou pouze české národnosti a mají za sebou řadu zkušeností a odborných proškolení. V oboru čištění koberců, čalounění, podlah a mytí oken je tato firma naprostou špičkou.

Poskytované služby

Vedle čistění koberců Praha je to dále čistění čalounění a mytí oken. Konkrétně to znamená mytí celých oken včetně rámů, čištění čalounění sedacích souprav, pohovek a dalšího nábytku, úklidové služby, čištění a renovace podlah, ať už jde o klasickou dlažbu, mramor, PVC a jiné podlahové krytiny.

Čištění koberců

60-666x500Při něm se postupuje metodou, která kromě nečistot odstraní až 99% virů, bakterií a zápachu. Čištění koberců i čalounění se totiž provádí extrakční metodou pomocí strojů značky Kärcher a Santoemma s kartáčováním, což je metoda založená na vhánění horké vody s čistícím médiem do vlasu koberce a zpětném vysávání do sběrného tanku. Firma používá výlučně certifikované čistící prostředky značky Prochem s nižším obsahem PH, které zanechají koberce a čalounění hebké, vláčné a bez jakýchkoliv stop.

Termíny svých služeb přizpůsobuje firma výlučně potřebám zákazníků. Lhůty jsou bezkonkurenčně krátké, takže pokud si objednáte čištění koberců Praha dnes, můžete mít již druhý den firmu u sebe a využít všech služeb, které nabízí. Stejně tak v případě čištění čalounění nebo mytí oken.

Jak to probíhá

Po příjezdu pracovníci firmy projdou prostory, kde chcete čistit koberce nebo čalounění a vyhodnotí potřebu použití adekvátních prostředků. To znamená změření PH koberce, identifikaci kobercového vlákna a přípravu k vlastnímu čištění. Prováděná extraktní metoda je vysoce účinná a zároveň maximálně šetrná. V případě silného znečištění se aplikuje v tlakovém rozprašovači další prostředek, jako je například Prochem, Power Burst, Ralex, Prochem Fresh apd., které pomáhají šetrně uvolnit nečistoty, které se následně strojově nebo ručně vykartáčují. Poté přijde na řadu znovu čištění strojem a vysátí.