Víte, jak chytře obdarovat kamaráda?

Blíží se narozeniny vašeho kamaráda či sourozence a vy stále nemáte žádný dárek? Patří obdarovaný mezi typy lidí, kteří žijí hektickým životem a vy jste si jisti, že si potřebuje oddechnout, zpomalit a odpočinout si? Odpočinek a alespoň občasný relax je pro regeneraci organismu důležitý, i když se jedná třeba jen o několik hodin večer nebo postačí jedna šťastná hodina.

Darujte odpočinek

Pokud oslavence dobře znáte, jistě víte, zda je milovníkem dobrého jídla, vína nebo si raději vybije frustraci z každodenního stresu sportem nebo tancem v klubu s příjemnou hudbou či nabere síly na wellness. Způsobů, jak darovat odpočinek existuje mnoho, záleží na povaze a potřebách obdarovaného. Můžete vybrat podnik ve vašem okolí, zarezervovat místa a kamaráda jednoduše vytáhnout. Jde to však jednodušeji a levněji a to s využitím, stále více oblíbených, happy hour. Není potřeba proklikávat jednotlivé podniky a zjišťovat, zda poskytují šťastnou hodinku a v jaký čas.

Co „happy hour“ znamená?

Šťastná hodinka se objevuje v nabídce stále více podniků a její význam je jednoduchý. Během šťastné hodinky (výraz hodina je zavádějící, často se jedná o dvě nebo tři hodiny) se značně sníží ceny na vybrané služby nebo produkty, po skončení šťastné hodinky se ceny vrátí zpět na původní sumu. Pokud objednáte oslavenci wellness na odpoledne, kdy probíhá šťastná hodina, můžete ušetřit značnou částku a na wellness se vydat s ním. Bowling během šťastné hodinky vyjde levněji a zahrát si může celá parta nebo vaše rodina.

Happy hour na jednom místě

Na webových stránkách happyhour.cz objevíte většinu podniků na celém území České republiky, které šťastné hodinky nabízí rozdělené do několika kategorií – sport, bar, wellness, restaurace klub a kultura. Stačí jen zadat kraj a vybírat v jednotlivých kategoriích.