Doporučujeme

Relaxujte u dobrého filmu

Na dobrý film se vždy čas najde. Zejména večer po práci každý doma relaxuje a k tomu se výborně hodí pustit si oblíbený film. Obvykle se vyplatí mít doma vlastní filmotéku, protože v televizi často nedávají filmy, na které máte zrovna náladu, a když už je dávají, obvykle do nich vsunou tolik reklam, že téměř každého diváka znechutí a film natáhnou na dvojnásobnou délku.

Pořídit si vlastní výběr filmů přitom není nic těžkého ani nákladného. Stačí vědět, které filmy rádi vidíte klidně častěji, které vás pobaví, rozveselí nebo zajímají. Vybírejte podle žánru, dobře se tak zorientujete, jestli chcete vybírat komedie, dokumentární filmy, sci-fi nebo raději historické snímky. Pokud máte zájem o konkrétní film, hledejte přímo podle názvu. Filmy samozřejmě nemusíte kupovat pouze pro sebe, rozšiřte hledání na celou rodinu – partnera, děti nebo třeba rodiče. Vězte, že dobrý film je skvělým dárkem.

Filmy pro malé i větší děti

Co se týká dětí, určitě neuděláte chybu kreslenou či filmovou pohádkou. Internetový obchod FilmnaDVD má k dispozici široký sortiment pohádek, najdete zde kreslené příběhy známých pohádkových postaviček, večerníčky i filmové pohádky české i zahraniční produkce. Pro děti jsou vhodné také rodinné filmy, které budou bavit i vás rodiče. Vyzkoušejte třeba kreslený film Alvin a Chipmunkové, Angry birds nebo třeba pohádkový seriál Arabela. Všechny děti milují kouzla a čáry, pro větší potom bude vhodný film Harry Potter, Dům kouzel nebo Frankenweenie: Domácí mazlíček. Z kreslených pohádek patří mezi nejoblíbenější zejména Krteček, Ledové království, Trollové, Šmoulové nebo Auta. Obzvláště nyní, kdy se léto pomalu loučí a bude přibývat deštivých dní, budete potřebovat dětem vymyslet program doma. Vyzkoušejte pohádkové filmy nebo pohádky na DVD, které vaše děti zaujmou a zabaví je alespoň třeba na hodinu.