Doporučujeme

Jste ve stresu? Je čas na erotickou masáž

O blahodárných účincích masáže na zdraví člověka i jeho psychiku víme všichni. Představte si ale, že celý proces je provázen příjemným vzrušením a končí uspokojením a důkladným uvolněním. Tak nějak se dá popsat erotická masáž, je to ale popis krátký a velmi neúplný.

V čem je erotická masáž jiná

Mnoho lidí má vůči erotické masáži předsudky, řada z nich si myslí, že se za tímto názvem skrývají běžné sexuální služby. Není tomu tak, během masáže nedojde ani ke klasickému ani orálnímu sexu. Po celou dobu budete pouze jemně, něžně masírováni. Ale…

… na masáž používáme teplou masážní emulzi, která umocní pocity ze smyslných dotyků krásné masérky, která vás bude masírovat celým svým tělem a to úplně nahá. Právě technika tělo na tělo maximálně umocňuje vzrušení a vytváří atmosféru smyslnosti a erotična. Závěrečná masáž intimních partií vás vynese na vrchol. Protože cílem erotické masáže je vaše úplná spokojenost, klidně opakovaná.

Erotická masáž krok za krokem

Každá masérka má svůj postup a své praktiky, takže do detailu se celý postup popsat nedá. Pokud navštívíte například erotické masáže ve studiu Luxury čeká vás nejprve příjemné posezení s masérkou, během něhož si při dobrém drinku domluvíte podrobnosti následující masáže. V tuto chvíli je čas říct o svých představách, popsat, co je vám příjemné, sdělit svá přání.

Následuje sprcha a může být společná. To záleží na tom, jestli máte raději soukromí, nebo dáte přednost vzrušující předehře. Odtud se odeberete do pokojíčku, kde na vás čeká pohodlné prostorné lůžko, zrcadla pro lepší vizuální zážitek, příjemné intimní osvětlení, svíčky a relaxační hudba. To vše podtrhne atmosféru a umocní zážitek z masáže. Během masáže si můžete povídat, podle dohody se smíte masérky povrchově dotýkat, hladit ji. Vše je na dohodě a limity stanovuje ona. Celou masáž můžete zakončit opět společnou sprchou.

Z čeho si můžete vybírat

Erotické masáže Luxury v Praze nabízí hned několik technik, je jen na vás, které dáte přednost. Kromě naprosté klasiky můžete vyzkoušet

  • Tantra masáž je směsicí smyslného rituálu a jemných dotyků v intimních partiích. Masérka kombinuje klasickou masáž s prvky tantricko – taoistickými, díky nimž dosáhnete velice příjemných pocitů a maximálního uvolnění, navíc se vaším tělem rozproudí sexuální energie. Účinky masáže ve vás budou doznívat ještě dlouho poté, poznáte něco opravdu výjimečného, objevíte sílu své sexuality.
  • Mýdlové masáže vás nejen příjemně uvolní, ale zároveň úžasně nažhaví. Po horké sprše následuje peeling celého těla, na které potom masérka nanese mořskou houbou mýdlovou pěnu. Dál už následuje technika tělo na tělo až k úplnému vyvrcholení.
  • Nuru masáž je orientální masáž a stále rozšířenější trend v erotických masážních salonech. NURU znamená v japonštině kluzký a to je přesně to, čeho se při masáži využívá nejvíce: klouzání těl namazaných speciálním gelem. Ten je vyroben z mořských řas, má antibakteriální účinky a pokožku úžasně vyživí a hydratuje. V horkém létě navíc krásně osvěží.
  • Masáž lávovými kameny je také stále oblíbenější, přitom má velmi dlouhou tradici, hlavně na Havaji. Kameny se nahřejí na teplotu 40 – 50° C, ty pak masérka položí na vybraná místa na zádech. Pokračuje speciální masáží nohou a zad, reflexní masáží chodidel, následují ruce, krk, dekolt a obličej. Potom se změní v erotickou olejovou masáž s konečným vyvrcholením.
  • Tenga egg masáž je i v erotických salonech novinkou. Využijte k uspokojení vzrušující masturbátor Tenga egg, vyrobený z příjemného, zdravotně nezávadného silikonu, který se přizpůsobí penisu jakékoliv velikosti. Přestože je másáž tenga egg podobná ručnímu uspokojování, pocity jsou mnohem intenzivnější.

Proč si dopřát erotickou masáž

Důvody se nabízí: dosáhnete maximálního uvolnění, sexuálního vyvrcholení, dopřejete si úžasnou relaxaci a navíc uděláte něco pro své zdraví i psychiku. Jestliže se vám doma nedopřává sexy hrátek tak často, jak potřebujete, je erotická masáž mnohem lepší řešení než příležitostná nevěra. Ataky bezpečnější.

Můžete si také dopřát společnou masáž pro pár a oživit váš intimní život. Každému z vás se bude věnovat jedna masérka a vy si budete dopřávat relaxace a smyslných dotyků bok po boku. Kdykoliv v průběhu ovšem na vaše přání mohou masérky odejít a nechat vás v naprostém soukromí. Takovou masáž si budete oba velmi dlouho pamatovat.

Máte-li o erotickou masáž zájem, doporučujeme Vám navštívit salón Luxury: http://masaze-luxury.cz/ který se nachází v centrum Prahy u zastávky I.P.Pavlova.