Doporučujeme

Když svatba, tak ať je nezapomenutelná

Otázka „Vezmeš si mě?“ bezesporu je velmi významnou. Zdaleka však není tou jedinou důležitou, která se v myslích obou zamilovaných objevuje v okamžiku, kdy se rozhodnou, že naplánují obřad, který jejich životy navždy propojí.

Jednu ze zásadních otázek představuje i volba toho pravého místa, které by mělo vystihnout náladu celého dne. Stojíte-li před podobným rozhodováním, zkuste se inspirovat páry, které využily možnosti svatby na statku v Benicích.

Jak může proběhnout svatba na statku Benice

Svatby na statku Benice probíhají v nádherném prostředí krajiny na Benešovsku. Tu charakterizuje ticho, klid a čistá příroda. Nehrozí tak, že by plánovaný obřad cokoli narušilo, snad jen tedy s výjimkou právě rozmarů krásné, avšak těžko předvídatelné přírody. Zaměstnanci pod vedením zkušené svatební koordinátorky se každopádně budou snažit, aby vám nic nechybělo.

V rámci svateb na statku Benice je možné zajistit prakticky kompletní plán svatebního dne. Od samotného obřadu přes tradiční hostinu až po program čistě dle přání novomanželů. Vlastní obřad může proběhnout jak v duchu církevním, tak je možné naplánovat běžný civilní sňatek. Oba bezesporu získají díky romantické atmosféře statku své neopakovatelné kouzlo.

Svatby na statku v Benicích charakterizuje především uvolněnost a pohoda. Jedná se o perfektní místo pro všechny, kteří se nechtějí dát svázat klasickou obřadní síní. Zároveň tak získáte mnoho prostoru pro zábavu všech hostů, a to včetně těch nejmenších. K baroknímu statku přísluší také rozlehlé pozemky, proto se mohou všichni účastníci bavit například sportovními aktivitami jako kroket či petanque. Samozřejmostí je i dětské hřiště, přičemž o zábavu i bezpečnost dětí se postará animátorka.

Doplňkové služby na statku Benice

Svatba na statku Benice vám dokáže splnit i tajné přání nejedné slečny či paní. Jaké to asi bude, kdyby si pro vás přijel princ na bílém koni? Toho osudového prince už jste našla a vyjížďka kočárem se vám může vyplnit rovněž. Nádherné kulisy kulturní památky a jejího okolí jsou taktéž prostředí jako stvořené pro nezapomenutelné svatební fotografie, jež vám jako památka zůstanou už napořád.

Prostory statku v Benicicích lze pro svatby zarezervovat i na celý víkend. V zábavě tak můžete pokračovat i s večerním grilováním, které vlastně vůbec nemusí skončit s večerem. Společnost se může bavit až do ranních hodin bez obav o to, že byste snad mohli svým veselím někoho rušit. Areál je v daný den pronajat pouze jediné skupině svatebčanů a nezná žádnou zavírací hodinu. Hosté se tak odeberou do ložnic až v okamžiku, kdy jsou unaveni.

Ubytování je v rámci svateb na statku Benice zajištěno přímo na místě v útulném penzionu. Každému z přítomných bude věnována individuální péče tak, aby si den užili nejen snoubenci, ale i všichni jejich nejbližší.