Doporučujeme

Jaké kabelky se letos nosí? Vyberte si tu, se kterou budete prostě trendy.

Ženy si život bez kabelek nedovedou ani představit. Mnohdy v nich nosí celý svůj život. Kam by ženy daly všechny nezbytnosti, které během dne potřebují, když ne do kvalitní kabelky? Podívejme se, co se nosí tuto sezónu.

Dámská kabelka je neodmyslitelný doplněk každé ženy. Vejde se do ní vše potřebné a navíc vám pomůže úžasně doplnit váš celkový outfit. Vyberte si tedy trendy kabelku, která vám bude po všech směrech nejvíce vyhovovat podle vašich potřeb. Kabelku dostatečně prostornou na vaše dokumenty a notebook, na svačinu v krabičkách i tekutiny do práce, nebo na malou kabelku na společenské akce i večírky. Ke každému účelu se hodí jiná kabelka. S jednou kabelkou nevystačíte. Vsadíte-li na neutrální barvy, lze ji libovolně kombinovat. Pokud ale zvolíte barvu výraznější, nikdo ji nepřehlédne a zaujmete na první pohled. Dámská kabelka je výrazem naší osobnosti.

Kožené kabelky

Luxusní kožené kabelky nikdy nezklamou a mají nadčasový vzhled. Ať už jde o pravou kůži nebo dáváte přednost kůži ekologické s trošku menší životností, kožené kabelky vypadají vždy elegantně. Super se kombinují s opasky, šátky, šálami, šperky a většinou moderních bot. Dbejte především na kvalitu. Nekvalitní koženka neodolá oděru a začne se loupat. Kožené kabelky časem dostávají úžasnou patinu. Navíc si kvalitní kožené kabelky na první pohled vždy každý všimne. Nikdy už nebudete mít možnost opakovaně udělat první dojem.

Luxusní dámské kabelky

Všechny ženy rády pokukují po dražších kabelkách a sní o tom, že bude mít alespoň nějakou z nich doma. Čím je dámská kabelka nápaditější a extravagantnější, tím lépe. Doladí i jednoduchý minimalistický outfit. Dámské luxusní kabelky je velmi důležité sladit s naším osobitým stylem. Při výběru značkové kabelky, jako jsou například kabelky Guess, je třeba si dát zejména záležet na tom, aby vám po všech směrech vyhovovala a ladila s vaším stylem šatníku. Pak lze dámskou kabelku nosit pravidelně a investice do ní se vám rozhodně vyplatí.