Doporučujeme

Inspirace pro nové bydlení – Praha volá!

Bydlení v hlavním městě má celou řadu výhod, které jiné lokality v ČR nabídnout nemohou. Patří mezi ně například lépe placené zaměstnání, rozmanitější nabídky práce, větší výběr škol pro děti, bohatý kulturní život a další. Chtěla byste se v Praze usadit a nevíte si rady s výběrem lokality? Pokud máte ráda luxus, modernu a současně nízké ceny, nesmí vaší pozornosti ujít projekt Rezidence NA VACKOVĚ.

 

Proč byste si měla NA VACKOVĚ vybrat?

Projekt NA VACKOVĚ nabídne moderní byty Praha 3 v jedné z nejprestižnějších lokalit. Na území kolem ulice Olgy Havlové na pražském Žižkově vyrostou 3 budovy, ve kterých bude k dispozici celkem 202 bytů.

Vznikne zde prostor pro bydlení, který je koncipován v moderním duchu. Byty jsou postaveny tak, aby využívaly denní světlo a současně poskytly velký prostor.

topwomen.cz_navackove_cz_01

Vybírat bude možné z této nabídky:

  • 85 malých studií s dispozicí 1+kk
  • 26 bytů 2+kk
  • 81 bytů o dispozici 3+kk, které jsou skvělou volbou pro bydlení pro rodiny
  • 10 velkoplošných bytů 4+kk – tyto uspokojí i ty nejnáročnější

Pro zvýšení komfortu budou mít byty prostorné balkony, lodžie a byty v přízemí budou mít vlastní předzahrádky. Velkou výhodou této lokality je blízké spojení s centrem díky perfektní dopravní obslužnosti. Nechybí ani příroda – nedaleko se nachází malebný park Balkán a Židovské pece, kam můžete vyrazit i za sportem.

topwomen.cz_navackove_cz_02

Realizátorem projektu je developerská společnost Metrostav Development a.s., která levné byty na Praze 3 již nabízí k prodeji. Zájem je velký – do září se prodalo již 50% bytů.

Jestliže vás projekt zaujal a chtěla byste se usadit právě zde, příliš dlouho se nerozmýšlejte. Nejdříve byste se měla poohlédnout po výhodné hypotéce. Sjednat si ji můžete i přímo u Metrostav Development a.s., která spolupracuje s Hyposervis Consulting a.s.

RADA: Pokud si budete hypotéku zařizovat sama, hodit se vám bude tento článek. Najdete v něm přehled nejčastějších chyb, kterých je třeba se při vyřizování hypotečního úvěru vyvarovat.