Domov Doporučujeme

Realizace zahrad

Kdo by netoužil po rodinném domku se zahradou. Mít okrasnou zahradu, která slouží k potěše oka a k relaxaci po práci je snem mnoha z nás. V dnešní době všichni trpíme nedostatkem volného času, takže pečovat o větší zahradu je velice náročné. To však neznamená, že byste se svého snu museli zbavit.

Naopak můžete využít služeb společnosti Jungle Interiors, která vám pomůže s návrhem vhodného řešení vaší zahrady, s její realizací i následnou údržbou. Tato služba je určena jak fyzickým, tak právnickým osobám, kterými jsou míněny firmy, obce, města či majitelé zámeckých parků.

Návrh

Ještě při samotné stavbě rodinného domu si můžete objednat architekta společnosti, který vám navrhne ideální uspořádání zahrady včetně umístění okrasných stromů, keřů a květin, ale i zahradní architektury v podobě různých zahradních prvků, od pergoly, přes dětský koutek až třeba po zahradní jezírko. Zpracování projektu zahrnuje i osazovací plány a vizualizaci, abyste měli konkrétní představu o podobě své budoucí zahrady.

Rysanka-2-

Realizace zahrad

Realizace zahrad znamená kompletní vybudování zahrady začínající již od terénních úprav. Další fází je výsadba stromů, keřů a dalších rostlin podle dohodnutého návrhu. Po výsadbě následuje zakládání trávníků se současným zabudováním závlahových systémů. Závlahy mají velký význam, neboť vám ušetří čas potřebný k zalévání nebo vás nahradí v případě vaší dovolené. Rostliny nebudou trpět ani ve velkých vedrech a budou stále svěží a vitální.

Zahrada-5-

Údržba

Zahrada vyžaduje údržbu, kterou za vás společnost bude pravidelně provádět s nejvyšší odborností. Jedná se o údržbu travnatých ploch, prořezávání stromů a keřů, postřiky proti škůdcům a další činnosti. Údržba zahrad vám ušetří čas a postará se, aby vaše zahrada vypadala stále skvěle.

Vertikální zahrada

Jedná se speciální instalaci živých rostlin, které můžete mít na stěně obýváku, ve vstupní hale hotelu či úřadu apd. Zelená stěna je zajímavá nejen designově, ale také přispívá ke zlepšení ovzduší v dané místnosti. Společnost Jungle Interiors se postará o instalaci i následnou údržbu. Vertikální zahradu je nutné odborně prostříhávat, ošetřovat proti výskytu chorob a škůdců a pravidelně zavlažovat. Pro závlahu instaluje firma automatický závlahový systém.

Zelena-stena-Certicon2

Pro vertikální zahrady se používají rostliny převislé, plazivé nebo rostoucí do výšky. K jejich vitalitě i vyniknutí plastičnosti a estetického domu firma instaluje speciální umělé osvětlení.