Doporučujeme

Proč si musíte pořídit baret?

Na pultech obchodů se můžeme kochat hned několika krásnými kousky, které jednoznačně ihned musíme mít. Některé novinky nejsou tak úplně novinkami, protože je móda vzala z dob před dvaceti lety, kdy byly poměrně moderní.

Mezi takové kousky se řadí i klobouky a barety. Bez těchto módních doplňků se jednoznačně už neobejdete, proto si zodpovězte na otázku, která se ptá, jestli už máte jak klobouk, pak i hlavně baret ve svém šatníku.

Hlavně barety se totiž staly dnes nadmíru populární. Jejich krása nezná mezí. Sice chvilku byly schované ve skříni, do níž neměl nikdo přístup, ale teď už se opět ukázaly světu se vší parádou. Barety se především během letošního léta staly hotovým MUST HAVE. Dokonce ho začaly nosit i nejrůznější hvězdy, které si své nejkrásnější „baret-úlovky“ sdílejí i na různých sociálních sítích. I vy se tím svým pochlubte!

Nekoukejte na předsudky a jeden takový baret si kupte!

Pokud si baret nechcete koupit kvůli tomu, že se bojíte předsudků, pak vám tento kousek oblečení není souzený. Nebojte se předsudků a jeden takový si kupte. Koupíte ho dnes už v každém obchodě – někde ve větším výběru, jinde v menším. Ať už se však pro baret rozhodnete jít kamkoliv, ihned si ho dejte na hlavu, ať už jste ihned „in“.

Když se stále budete bát předsudků, řekněte si, že možná rozpoutáte právě vy takovou módní revoluci právě s baretem. Nezapomeňte, že i vy se můžete stát módní ikonou a s baretem se vám to může podařit.

Proč byste ho měli nosit a k čemu?

Díky baretu v sobě odhalíte takový ten typický francouzský šarm. A jak je známo – Francouzky se oblékají naprosto nejlépe. Mimo to se vám baret hodí naprosto ke všemu. Nemusíte ho nosit jenom k šatům nebo k sukním, ale také se hodí i k méně elegantním lookům. Slušet vám budou dokonce k mikině, kterou vezmete ze skříně vašeho přítele.