Kde nakoupit kvalitní výbavičku do postýlky

Termín příchodu vašeho potomka se pomalu blíží. Výbavičku již máte nachystanou a zbývá nákup postýlky s postýlkovou výbavičkou.

Co všechno bude vaše miminko potřebovat pro bezpečný a klidný spánek?

Základní výbava do postýlky

Klasický ložní set obsahuje povlečení, prostěradlo a rovný mantinel (ochranná bariéra kolem postýlky), který zajistí, aby miminko během spánku nenaráželo do dřevěného hrazení postýlky, případně si do něj nezapletlo nožičky. Bývá vyráběn s masivní výplní. Vytváří pro miminko útulné prostředí.

Prostěradla jsou na gumičky, které budou lépe držet na matraci.

Dečka, kterou můžete využít do postýlky, kolébky či do kočárku. Můžete ji položit na přebalovací pult. Využijete ji nejen v letním období. Pokud zvolíte dečku z polyesterového mikrovláknového plyše, bude jemná na dotek, měkoučká a hřejivá.

Pro novorozence

Nepostradatelným doplňkem pro miminka jsou rychlozavinovačky, které můžete využívat až do tří měsíců dítěte.

Velkým trendem současné doby se stala hnízdečka pro miminka. Tvarem připomínají mateřské lůno, ale zároveň pomáhají dítěti seznamovat se s novým prostředím. Musí být vyrobena tak, aby byla pro dítě bezpečná. To zajišťují mantinely, které lze stáhnout stuhou. Pamatováno je i na podložku, která bývá v několika místech prošitá v řadách, tím se zpevní.

Lze je využívat jako vložku do větší postýlky, jako postýlku cestovní, při návštěvě. Můžete v něm nechat miminko odpočívat na gauči. Hnízdečka jsou určená především pro první období života dítěte.

Tip pro maminky:

Vyzkoušejte relaxační těhotenský a kojící polštář, který vám zajistí pohodlí při kojení a také relaxaci a odpočinek.

Veškeré výše jmenované produkty nabízí e–shop www.rosalierealm.cz, jež se věnuje zakázkové výrobě. V nabídce má kvalitní a atestované výrobky, které jsou šité ručně, což jim neubírá na kvalitě, preciznosti a eleganci.

Renata Bachtíková

Learn More →