Doporučujeme

Prožijte se svým partnerem romantický pobyt v Praze

Plánujete s přítelem nějaký romantický víkendový pobyt a zatím vás nenapadlo, kde byste ho mohli strávit? Možná by stálo za zmínku, že i hlavní město Praha je vhodné pro takový víkend, a to nejen pro luxusní prostředí hotelů a romantických balíčků, ale i pro malebnou historickou atmosféru Prahy a několik velmi romantických míst, které s partnerem určitě musíte navštívit. Třeba se některé z těch míst stane tím, na které budete v budoucnu vzpomínat jako na zásnubní.

Využijte k procházce několik snových míst Prahy

Partneři na podobných výletech touží po soukromí. Ale například taková obyčejná procházka lesem nemusí být úplně to, co jste si představovali. V Praze se ze všech romantických míst každému hned vybaví Petřínská rozhledna, ale hlavní město toho nabízí mnohem víc. Co vyzkoušet například Chuchelský háj, kde je vážně nádherná vyhlídka bez rušivých turistů? Najdete zde i romantické altánky a oblíbený zookoutek. Za zmínku stojí také Grébovka, která je blíž centra Prahy a přináší vášnivě italskou atmosféru. V místním Viničním altánu můžete také s partnerem ochutnat aromatickou kávičku nebo kvalitní sklenku vína.

Romantiku můžete zažít na různých místech

Pro romantickou procházku se výborně hodí prostředí Počernického rybníka, kde můžete krmit kachny s labutěmi nebo jen tak poklidně posedět na lavičce blízko zámeckého parku. Pro milovníky historie je krásným atmosférickým místem i skalnaté údolí Divoké Šárky. Kdo by neznal legendu o Šárce a Ctiradovi? Pro všechny tyhle výlety však nejspíš oceníte také blízké ubytování, kde byste na víkend s partnerem získali soukromí bez dětí, rodičů nebo všudypřítomných přátel. Pokud se rozhodnete pro hotel Praha Belvedere s moderním vybavením za rozumnou cenu, získáte navíc uvítací balíček pro páry zdarma.

Kvalitní ubytování může váš víkend obohatit

Romantických míst je v okolí Prahy celá řada. Poskytují soukromí a malebné scenérie pro romantické procházky a vyznání lásky. Na hotelu pak můžete pokračovat v načaté atmosféře a společně navštívit třeba masáže nebo místní japonskou restauraci. Hotel také často umožňuje pořádání konference v Praze a množství jeho salónků slouží k oslavám narozenin nebo svatebním hostinám. Jistě se vám proto do budoucna bude hodit znát hotel, který vás v ničem nezklame a ještě nebude na pražské poměry tak drahý.