Doporučujeme

Když fotoknihu, tak od HappyFota!

Proč? Protože u HappyFota můžete vybírat nejen z mnoha různých velikostí, ale i z pevných či měkkých vazeb. A kterou fotoknihu objednávají maminky nejčastěji? A4 na výšku v pevných deskách!

Největším formátem fotoknihy je cca A3, naopak nejmenším je miniknížečka, což je v podstatě přívěsek na klíče a žádná jiná fotoslužba ho v Česku nenabízí.

Až si budete fotoknihu vytvářet a objednávat, rozmyslete si, jestli ji chcete mít tištěnou digitálním tiskem na kvalitní papír, nebo vyvolanou tradiční chemickou cestou. Při výrobě takové fotoknihy deLUXE používá HappyFoto značkový fotopapír, na kterém neulpívají otisky prstů. Fotografie si zachovají kontrast a jas na každém záběru v kvalitě, na jakou jsme zvyklí z klasických fotografií. Další výhodou fotoknih deLUXE je celistvý pohled na fotku umístěnou přes dvě stránky. Po otevření je dvoustrana absolutně plochá, jako by to byla jedna stránka, a ani milimetr fotky se neschová ve hřbetu. Výroba fotoknihy je velmi jednoduchá. Lze ji vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.