Doporučujeme

Kdy se vyplatí investovat do taštičkové matrace

Taštičkové matrace patří mezi nejvyhledávanější typy matrací. Proč se do nich vyplatí investovat a jaké vlastnosti nejčastěji kladně hodnotí samotní uživatelé?

Taštičková matrace – inovativní technologie

Klasické pružinové matrace zde s námi byly po dlouhá desetiletí. Rodiny je měly celé roky a v podstatě jedinou překážkou v jejich dalším užívání byly vykukující pružiny, které představovaly nekomfortní zážitek pro uživatele. Dnešní doba je jiná. Pružinové matrace jsou nyní vyráběny inovativně. Každá z malých pružinek je zabalena ve vlastním obalu z netkané textilie. Nejen, že se navzájem nikdy nepotkají, ale také se nikdy nestane, že by pružinky jakkoliv „vykoukly“ ven. V matraci jich přitom může být ukryto několik set.

Pohodlí pro každou část těla

Výrobci se předhánějí ve stále vyšší kvalitě zpracování taštičkových matrací. Stává se tedy, že pro každou jednotlivou část těla nabízejí matrace různé tuhosti pružinek. Tělo tak získává individuální oporu a kvalita spánku a odpočinku se ještě o to více zvyšuje.

Vysoká odolnost a životnost

Jednou z dalších výhod taštičkové matrace je fakt, že vydrží velmi dlouho. Také u osob, které trpí nadváhou, je taštičková matrace výbornou volbou – na rozdíl od pěnové matrace se totiž taštičky neslehnou a neproleží. Taštičkové matrace jsou vhodné i pro osoby, které jsou upoutány na lůžko – technologie výroby se totiž zaměřuje také na prodyšnost a vzdušnost. Materiály odvádějí pot od uživatele, udrží jej v pohodlí a komfortu.

Cena odpovídá kvalitě

U taštičkových matrací máte jistotu, že získáváte kvalitní produkt. Cena je sice oproti levným skládacím matracím vyšší, ale investice se vám mnohonásobně vrátí. Komfort při spánku je přeci pro náš život velmi důležitý. Jednotlivé ortopedické zóny a zvolené materiály jsou testovány a podrobeny přísné kontrole.

Taštičková matrace je dobrou investicí do zdraví pro několik příštích let. Konečně budete mít možnost poznat, jaké to je, když se vyspíte na kvalitní matraci.