Cestování

Oáza klidu a harmonie: Zrelaxujte v krásném prostředí nedaleko slavného hradu

Pokud hledáte místo, kde si může odpočinout vaše mysl i tělo, nedaleko Karlštejna na vás čeká skrytý poklad. Hotel Mlýn Karlštejn nabízí perfektní prostředí, ve kterém si užijete wellness, výborné jídlo a v blízkém okolí je řada zajímavých aktivit.

Příjemná atmosféra

Jestliže hledáte místo, kde panuje pohodová a klidná atmosféra, pak je okolí Karlštejna ideální volbou. Hotel Mlýn Karlštejn se nachází v okouzlujícím prostředí, kde se snoubí historická atmosféra s moderní pohostinností. Vzniká tak jedinečný celek, který vám nabídne vše, co je pro pořádný relax potřeba. Nezáleží přitom na tom, zda preferujete aktivní odpočinek, nebo zda si raději oddechnete v příjemné vířivce. Možnosti jsou zde totiž připraveny pro každého.

Výborná gastronomie

Ať už se rozhodnete vyrazit do okolí či si užijete pohodlí přímo v relaxačním centru hotelu, jistě poté oceníte výborné jídlo. V restauraci panuje domácí atmosféra, můžete se přitom těšit na špičkové pokrmy. Nabízí se zde ryby a různé speciality z grilu, pestrá nabídka osloví každého milovníka dobrého jídla. Z útulné letní terasy je krásný výhled na jez řeky. Nicméně okouzlující je i samotný interiér restaurace.

Zajímavé aktivity v blízkém okolí

V hotelu je připravena řada aktivit, kterým se můžete věnovat – wellness, fitness či třeba ochutnávání místních specialit. Kromě toho však stojí za to vyrazit i do okolí. Samozřejmě byste si neměli nechat ujít hrad Karlštejn, společně s prohlídkou vinných sklípků. Dále lze doporučit golfový rezort či výlet k nedalekým lomům Velká a Malá Amerika. Děti i dospělé pak zaujme zoopark s exotickými zvířaty.

Městys Karlštejn je sám o sobě okouzlující, hotel nedaleko hradu vám poskytne komfortní zázemí, kde si můžete užít chvilku jen pro sebe a dopřát si zasloužený odpočinek.