Krása

Jaký dárek pro muže není jednoduše k sehnání

Muži jsou si v nakupování mnohem méně jistí, než ženy. Je to tím, že třeba módě tolik nerozumí nebo v obchodech pro ně mají opravdu jen omezený nebo žádný výběr.

Sehnat např. plavky je mnohdy nadlidským úkonem. Je lepší, když se plavky podobají kraťasům. Nikde neškrtí a jejich barevný design jim dokáže vnést jistou eleganci. Většinou nás tak žádají o radu nebo o společný nákup. Situaci lze vyřešit i tak, že mu koupíme tuto věc jako dárek a ušetříme mu tím nervy a starosti. Co dále se špatně shání? Jsou to věci do společnosti.

Vhodné dárky pro muže, nářadí, na Ynaradi.cz

Pánské vesty do společnosti

1ee287da96ef084801bc6d704dc9fdecPánské vesty se staly zajímavým prvkem, který dokáže podtrhnout celý outfit. Toužíte se stát ve společnosti elegantním společníkem? Pánské vesty dodají muži na eleganci a umocní kouzlo každého okamžiku. Muž v očích ženy stoupne, protože se stává i gentlemanem. Představme si muže, který přijde nevhodně oblečen do společnosti. Každého tím odradí a nikdo s ním nebude chtít komunikovat, natož se blíže seznamovat. Stylové kalhoty, košile a vesta z něj učiní opravdového muže se smyslem pro detail.

Sportovně – elegantní móda

Muž chce být elegantní i při sportu, když běží, plave nebo houbaří. K těmto činnostem je potřeba zohlednit oblečení a vybrat si i něco ze sportovní módy nebo pro volný čas.

120-Lino-Man-Blue-Blazer-Tan-Jeans-Rocks1

V módě je tak potřeba umět se pohybovat. Dokonce pánská bunda nebo sako umí udělat dojem, ale zrovna tak ho zkazit. Určitě si muž vybere jinou bundu na ven, např. džínovou a jinou do společnosti – textilní sako s nažehlenými puky. Móda se tak ubírá mnoha směry a dokonce se stírají rozdíly mezi pánskými taškami a ženskými kabelkami. Dámské kabelky a pánské tašky si tak začínají být v mnohém podobné a čím dál více se setkáváme s výrazem „UNI“. Mohou je nosit jak ženy, tak muži.