Krása

Móda, kterou možná neznáte

Dámské oblečení mění svou podobu neustále a podléhá nejrůznějším vlnám a trendům. Obecně známo se v létě nosí živé a veselé barvy, na podzim spíše metalické a kovové odstíny. Jenže móda není jen o tom, jakou barvu si na sebe vezmeme, je i o střizích a nápadech.

Dámská móda tak v sobě nese pokaždé jiný zajímavý prvek, který dokonale doladí outfit. Ať už to jsou dámské boty na vysokém podpatku k úzkým slim kalhotám nebo robustní šperk na krk či elegantní psaníčko, rozhodně s tím letos nesáhnete vedle, vítězí kombinace.

a40f2df7d34857381ee17b672be3840aBlondýnkám sluší více pastelové tóny, černovláskám a brunetám zemité podtóny. Jenže trend, je zkrátka trend, takže je to v podstatě jedno. Když se k tomu žena pěkně nalíčí, tak tím zvýrazní svou barvu pleti a třeba černá a hnědá padne i blondýnce.

Co se tedy konkrétně v ženské módě objevuje?

Před x lety se tričku bez rukávů říkalo tílko, dnes už nese poněkud vznešenější název –  top. Kalhoty s rozkrokem u kolen se nazývají harémky. Harémky jsou nyní v módě v různých barvách a materiálech. Ať už to jsou tepláky, dlouhé kalhoty nebo ¾ capri kalhoty, k dostání jsou bavlněné, ale i džínové, atp. Navíc sluší každé ženě a nemusí si lámat hlavu s postavou. a932e7b1730985108b83b9fe0983225eVeškeré nedokonalosti zakryjí a jejich ležérní verzi sluší klidně i kabelka v podobě psaníčka.

Dostáváme se tak k dalšímu trendu kabelek s názvem psaníčko. Jsou to v podstatě mini kabelky do ruky listové podoby, kam se vejde vše potřebné. K harémkám oblečte třeba květinové sako a pod ním nechte vykukovat krajkový top. Naučte se módu všemožně kombinovat a zjistíte, že nemusíte mít nacpaný šatník k prasknutí, ale stačí vám k tomu pár topů a jedny harémky. Výbornou volbou je i propojení vršku topu s volnými nohavicemi, ať už úzkými nebo plandavými, jsou to overaly, které tu tvoří jeden celek.