Krása Zdraví

Potřebujete restart pro svoji pleť?

Každá žena je ráda krásná a to při jakékoli příležitosti. Svůdný vzhled podpoří i svěží pleť. Co ale dělat po prohýřené noci, kdy nejen naše oči prozradí únavu?

Tipy pro vás

Každá žena mí své tajné fígle. Tyto rady však fungují vždy.

  • Hydratace

A tím není myšlen hydratační krém, ale dostatek tekutin v těle. Na každém večírku se konzumuje alkohol, který však naši pleť dehydratuje. Je tedy potřeba pít i čistou vodu. Tu si dopřejte i těsně před tím, než jdete spát. Díky tomu předejdete, aby byla vaše pleť ráno pobledlá a také se vám pod očima nevytvoří nevzhledné, tmavé kruhy.

  • Odlíčení

Každá žena se do společnosti líčí. Pokud před spánkem líčidla neodstraníte, pleť nemá prostor pro regeneraci, díky čemuž se na ní objeví nevzhledné pupínky v podobě akné nebo dokonce přibudou nějaké ty drobné vrásky.

  • Pleťová maska a peeling

Pleť po ránu vzpruží a projasní jemný peeling, který si můžete dopřát po pečlivém očištění. Následně jej opláchněte teplou vodou, která pomůže otevřít póry a pokožka tak lépe vstřebá cenné látky, které jí dodáte v kvalitních výživných krémech. Po peelingu je vhodné použít intenzivní hydratační masku, ta pleti dodá tolik potřebnou hydrataci. Po pečlivém odstranění masky je na řadě hydratační krém.

  • Nezapomínejte na oční okolí

Pokožka kolem očí je jemná a slabá, tudíž potřebuje speciální péči. Ideální pro tuto potřebu jsou oční krémy, které obsahují kofein nebo výtažky ze zeleného čaje. Redukovat tmavé kruhy pod očima pomůže korektor a rozjasňovač.

  • Péče o rty

Také rty potřebují po prohýřené noci kvalitní péči a to v podobě hydratačního balzámu určeného přímo pro rty. Nejvhodnější jsou tyčinky na rty s obsahem včelího vosku nebo bambuckého másla. Jestliže jsou vaše rty hodně popraskané, je potřeba zvýšit přísun tekutin.