Doporučujeme

Fotografie od profesionála se vyplatí

Fotografie je něco, co má uchovat stálou vzpomínku na krásné a jedinečné okamžiky našeho života. Měla by být tedy vytvořena na profesionální úrovni, kterou nám zaručí profesionální fotograf.

Jak vybrat vhodného fotografa?

Vzhledem k tomu, že nabídka profesionálních fotografů je poměrně široká, asi nebude úplně snadné vybrat toho správného.

Ideální je, pokud vám jej doporučí někdo známý, kdo již ním má dobré zkušenosti. Velkou výhodu hraje v dnešní době internete. Můžete si zde přečíst celou řadu recenzí, které mnohé napoví. Kvalitní fotograf poskytuje k nahlédnutí svoje portfolio, ze kterého je patrný nejen způsob focení, ale i styl. Hodně napoví i veřejná cenová nabídky jednotlivých služeb. Hodně napoví i osobní setkání, v němž máte možnost poznat vystupování fotografa. Fotograf by měl naslouchat vašim představám, případně se vyptávat a navrhovat realizaci.

Na koho se obrátit?

Pokud hledáte profesionála, obraťte se na yesphoto Radka Hensleye, který nabízí kompletní fotografické služby i videoslužby na celém našem území.

  • Fotografické služby

Co se fotografování týká, můžete si zde objednat focení miminek a dětí, rodin či aktů. Samozřejmostí je glamour či boudoir foto. V současné době je velmi oblíbené i těhotenské focení, fotografování produktové nebo fotografie portrétní. Focení lze provádět jak v ateliéru, tak i v interiéru či exteriéru. V nabídce naleznete také služby jako svatební fotograf nebo fotografování jídla a interiérů.

  • Další služby

Kromě klasických služeb fotografických či videoslužeb můžete využít možnost tisku na plátno. Tisku kalendářů, výrobu fotoobrazů na plátno nebo nákup dárkových voucherů.

Pro fotografování je důležitá nejen kompozice, ale i vzhled, proto můžete využít nabídku služeb vizážistů nebo vlasových stylistů.