Doporučujeme

Stěhujete se? Půjčte si výhodně dodávku

Stěhujete se? Potřebujete přemístit větší množství věci z bodu A do bodu B? Využijte výhodné nabídky služeb z portálu dodávky-express.cz. Půjčovna dodávek nabízí skvělé podmínky a řadu benefitů při půjčení dodávek či užitkových vozů pro vaše potřeby.

Určitě někdy se vám stalo, že jste potřebovali odvést sedačku, lednici či jste se rovnou stěhovali a váš vůz nepobral všechny ty věci. V tu chvíli jste si přáli mít nafukovací auto do kterého by se vše vešlo. Nyní již nemusíte zoufat. Můžete se obrátit na profesionály v oboru. Půjčovna mikrobusů a dodávek nabízí vše co potřebujete. Navíc s řadou výhod.

Široká nabídka půjčovny dodávek

10Široká nabídka vozového parku vám dovolí půjčit si auto, které potřebujete. Nemusíte si půjčit zbytečně velké a platit tak za něco co ve skutečnosti nepotřebujete. Vozový park sčítá na deset vozů všemožných velikostí a užití. Zapůjčit si můžete vůz o nosnosti 800 kg až po 1550 kg přesně podle vašich požadavků. Vozidla jsou udržována v dokonalém technickém stavu. Disponují dálniční známkou, pojištěním a elektronickým sledovacím systémem. Stačí pokud vlastníte řidičský průkaz skupiny B a můžete si půjčit jakékoliv auto z vozového parku.

Garance nejnižší ceny

11Půjčovna dodávek Praha slibuje garanci nejnižší ceny. Navíc platíte jen za to co skutečně využijete. Ceny jsou uváděny včetně DPH. Jsou konečné a bez skrytých poplatků. Cenová sazba vozů za den se pohybuje od 390 Kč/den do 1100 Kč/den. Nabídku tak může využít skutečně kdokoliv.

Nebojte si půjčit vůz kdy potřebujete. V dnešní době to není jen výsada bohatých. Zapůjčení vozu vám ulehčí starosti, zpříjemní stěhování, kdy nebudete muset jezdit sem a tam. Navíc ušetříte na pohonných hmotách, dálniční známce a využijete spousty dalších výhod.