Doporučujeme

Rychlé půjčky

Pokud potřebujete co nejrychleji něco zaplatit a nechcete sahat na své úspory na běžném účtu v bance, nebo narušit rodinný rozpočet, je dnes spousta možností půjčení peněz. Nemusíte ani obtěžovat své příbuzné nebo známé, ale třeba i v pohodlí svého domova si na příslušných webových stránkách na internetu požádat u peníze, které obdržíte většinou maximálně do 24 hodin.

Půjčka není žádnou ostudou, pokud jste ovšem schopni ji podle daných podmínek splatit. Při porušení ujednaných podmínek se můžete dostat do prekérní situace, v nejhorším případě můžete skončit i v exekučním řízení. Proto je třeba vždy pečlivě zvážit jednak nutnost rychlé půjčky, a jednak své finanční možnosti.

 Na co se při žádosti o půjčku zaměřit

pujcka-cetelemVětšina lidi si zřejmě pomyslí: „Kde mi opravdu půjčí?“ Rozhodně zvažte pověst firmy, která rychlou půjčku nabízí a podmínky, které jsou s půjčkou spojeny. Posouzení bývá někdy opravdu složité, neboť v současnosti je spousta nabídek, které se předhánějí ve snaze nalákat zájemce. Najít skutečně výhodné podmínky může být otázkou náhody, na kterou však raději nespoléhejte.

Rozhodně není dobré uvěřit neznámým firmám, o kterých dosud nikdo z vašeho okolí neslyšel. Daleko menší riziko podstoupíte, pokud požádáte o rychlou půjčku ověřenou firmu, která je na finančním trhu již známa. Dobrou radou může být to, že většina „kamenných“ bankovních domů skýtá větší jistotu, než firma, které má virtuální sídlo.

 Nebankovní půjčky

Z osvědčených poskytovatelů lze jmenovat Ferratum poskytující od 500 do 10000 Kč bez zjišťování účelu. Splatnost je 7 až 45 dní a termín lze prodloužit až 3x. Rychlá půjčka je bez ručitele, bez jakýchkoliv poplatků a požádat můžete esemeskou nebo pomocí online formuláře. Peníze obdržíte na svůj bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

O půjčku do výplaty můžete požádat i u firmy Kredia. Ani zde nevyžadují účel ani potvrzení o příjmu.

Pokud vás zajímá dostupná půjčka v Praze, nabízí se vám mnoho možností. Půjčka CreditOn je určena plnoletým zájemcům, kteří si poprvé mohou půjčit do 3,5 tisíce Kč, po splacení pak do 5 tisíc a potřetí až do 10 tisíc Kč. Nemusíte ničím ručit a žádost podáte pomocí online formuláře v pohodlí svého domova.

 Rychlé půjčky v Praze

Obyvatelé Prahy mají zřejmě i v oblasti půjček největší možnosti. Působí zde nejvíce bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí rychlé půjčky. Každá má ovšem různé podmínky týkající se především výše půjčky a doby splacení.

Výhodná je také osobní půjčka Cetelem. Kromě běžných rychlých půjček nabízí také spotřebitelský úvěr již od 20 tisíc Kč. Předností společnosti je rychlost jednání, individuální přístup k zákazníkovi a naprosto transparentní podmínky, které nepřipouštějí žádné skryté poplatky. Rychlou půjčku od Cetelem můžete použít podle vlastního uvážení na cokoliv. Společnost ovšem nabízí i speciální typy účelových nebankovních půjček, které mají mnohem výhodnější podmínky a především nižší úrok než půjčky neúčelové.