Doporučujeme

Moderní kabelky pro každou příležitost

Kabelka je nezbytný ženský prvek, který činí ženu atraktivnější. Plní ovšem úlohu nejen estetickou, ale i praktickou. Kam by si žena umístila malování, mobil, peněženku a další nutné věci? Rozhodně jít do města nebo do práce bez kabelky či tašky je holý nesmysl.

Mít v ruce peněženku a mobil současně zavání ztrátou nebo poškozením, nemyslíte? Je lepší mít doma kabelky, které se dají libovolně volit dle velikosti a objemu toho, co do ní chce dát.

Kabelka doma do dvou dnů

V našem e-shopu naleznete spoustu zajímavých a netradičních nápadů, jež jsou úzce propojeny s jedinečnými styly kabelek na každé roční období. Popularita kabelek stoupá i s nespornými benefity, které člověk bude mít právě u nás. Ať už se jedná o fakt, že je vše skladem a připraveno k rychlému odeslání (do dvou dnů u vás) se slevou 10% nad 1 000 Kč, vy díky tomu jedině získáte. Objednat tak můžete kabelku pro kamarádku, která má narozeniny již tento týden a vše v klidu stihnete. Podle ceny kabelky se tak rozhodnete, zda chybějící částkou do 1 000 Kč získáte kabelku třeba i pro sebe.

hneda-elegantni-kabelka-loll

Moderní koncept spojený s designem i praktičností

Kabelky v italském, španělském i francouzském stylu jsou dokonalou ukázkou elegance, ale i rozvernosti. Záleží na vás, jestli máte raději decentní kabelky, lakované kabelky s výraznější texturou nebo dáte přednost potisku květin, komiksů, novin či motýlů. Všechny kabelky jsou kvalitní a sladěné barvami tak, aby každé uživatelce přinesly jen radost.

cervena-kabelka-regina

Volnočasové kabelky si zamiluje každá žena

Hodí se na pláž, na kávu s přáteli, ale i na vycházku se psem. Volnočasové kabelky ve stylu Desigual jsou hitem. Jejich svěží design oceníte zejména v létě, kdy i příroda hraje všemožnými barvami a vy s ní budete v perfektní harmonii. Je oboustranná, kombinovaná s látkou i umělou kůží zároveň. Barevnost kabelek nezná mezí, vyberte si tu svou, která se pro vás stane srdcovou záležitostí a osloví i kolemjdoucí.

zelena-kvetinova-barevna-kabelka-na-rameno-darling