Doporučujeme

Elektronika Durabook

Durabook je hlavní značkou společnosti Twinhead International Company, která se od počátku svého podnikání specializovala na výrobu extrémně odolné elektroniky a stala se jedním z klíčových dodavatelů odolných mobilních zařízení na celosvětovém trhu.


Značka Durabook má na svém portfoliu nabízených výrobků celou řadu produktů, které splňují nejrůznější přání zákazníků. Hlavní specializace značky je však dodávky výrobků do sektorů, ve kterých je zapotřebí využívat elektroniku se zvýšeným prvkem odolnosti. Mezi hlavní zákazníky této značky tak patří armáda, vláda, údržba, společnosti zabývající se prací v terénu, dopravě, zdravotnictví, pojišťovnictví atd. Mezi hlavní výrobky značky Durabook patří
odolné notebooky, odolné tablety, medicínské PC tablety a přizpůsobitelné základní desky a systémy.
durabook-r830
Durabook se při výrobě jednotlivých zařízení specializuje především na požadavky klienta, tak aby dodávaný přístroj maximálně vyhovoval jeho požadavkům jak z hlediska funkce, tak i vlastností. Na tomto základě dochází k tvorbě jedinečných zařízení, která mají mnohdy ojedinělé způsoby konstrukce, koncepci a řešení přesně na míru.

tablet-t7q

Společnost se může pochlubit certifikátem ISO-9001, díky čemuž drží Durabook své postupy na maximální možné úrovni, díky čemuž jsou zajištěny stabilní a spolehlivé výsledky. Odolné mobilní počítače, které jsou pod touto značkou vyráběny, jsou ideálním řešením jak pro práci v terénu, tak i v kanceláři. Díky odolnosti proti pádům, otřesům a dalším mechanickým vlivům je zaručena ochrana dat a výkonu i při práci náročných podmínkách. Navíc díky volitelnému zařízení 3G global mobile Internet je možné pracovat z téměř jakéhokoliv koutu světa. Durabook je zkrátka sázkou na jistotu, která se vám při vykonávání vašeho povolání zajisté často vyplatí.