Doporučujeme

Pořiďte si chytrou peněženku

Vedle chytrých telefonů si dnes můžete pořídit i chytré peněženky. Nevěříte? Těmito peněženkami jsou kožené peněženky s hliníkovým pouzdrem Secrid. Tyto kožené peněženky nejenže nabízejí jedinečný a elegantní vzhled, ale navíc dokáží ochránit vaše bankovní karty před zneužitím. Tyto kovové peněženky totiž disponují RFID ochranou platebních karet. A kde si je můžete pořídit?

RFID ochrana platebních karet

Mezi hlavní přednost kovových peněženek Secrid patří především RFID ochrana, jež chrání bezkontaktní platební karty před jejich zneužitím. V dnešní době by rozhodně tato ochrana neměla být podceňována. Jelikož pokud máte kartu nechráněnou, tak umožňujete okolí, aby mohlo s vaší kartou komunikovat, zjistit z ní osobní informace, nebo dokonce čerpat vaše peníze. Není žádným tajemstvím, že zneužívání karet neustále roste. Proč tedy tomu nepředejít, když je ta možnost?

Jedinečný vzhled

Kromě RFID ochrany platebních karet jsou peněženky Secrid typické svým jedinečným luxusním vzhledem a širokou škálou různých barev, jež potěší ženy i muže. Kožená peněženka Secrid je navíc charakteristická svojí jednoduchostí a praktičností. Jde v podstatě o hliníkové pouzdro s vysouvacím mechanismem na 4-6 karet, které je chráněno pravou kůží. V koženém pouzdru lze pak uložit bankovky i další karty či osobní doklady. Tato kožená peněženka se vejde do každé kapsy.

Kde peněženky Secrid najít

Kožené peněženky Secrid s hliníkovým pouzdrem můžete pořídit na e-shopu rodinné firmy Špongr, která je na trhu již neuvěřitelných 15 let. Pokud hledáte elegantní peněženku, která ochrání vaše finance, tak jste na správném místě. Kožené peněženky Secrid navíc mohou být ideálním dárkem pro vaše blízké a známé. V nabídce tohoto e-shopu najdete i řadu dalších kvalitních kožených výrobků, neváhejte to prozkoumat. Kromě širokého sortimentu vás nadchnou i výhodné ceny.