Doporučujeme

Originální dárky pro každého, to je BOMBABOX

Hledáte originální dárek, který by potěšil každého? Není nic snazšího, než zavítat na stránky Bombaboxu a vybrat speciální dárkovou bednu, která bude obsahovat dobroty pro mlsné jazýčky. Volit můžete některou bednu z nabídky nebo si její obsah můžete sestavit z nabídky jednotlivých produktů sami. Obdarovat tak můžete pivaře, milovníky whisky, svalovce, milovníky vína a na své si přijdou i mlsné jazýčky, které mají rády dobroty. Každý box obsahuje několik různých položek, dle volby boxu.

V nabídce naleznete jak kvalitní druhy nápojů, tak i vhodné dobroty k nim určené. Do bedny lze přidat i osobní vzkaz pro obdarovaného. Součástí každého balení je i páčidlo, bez nějž se do bedny nedostanete. Na bednu lze umístit také text nebo číslo.

Kromě bombaboxu naleznete v nabídce i kanystr bary, které se řadí mezi velmi luxusní dárky. Mimo kvalitních nápojů obsahují i vhodné skleničky a chladící kameny, které dokonale ochladí každý nápoj.

Bedna pro pivaře

Pokud máte doma pivaře a nechcete mu dávat klasické pivní dárky, můžete ho obdarovat bombaboxem s pivem. Dřevěné bombaboxy jsou originální způsob, jak potěšit své blízké. Každé jedno balení obsahuje kvalitní česká i zahraniční piva. Volit můžete z několika různých variant.

  • Pivní box L

Toto balení je oblíbená klasika, kterou uvítá každý pivař. Bedna obsahuje nejen čtyři kvalitní a chutná piva, ale i něco k zakousnutí. Součástí balení je i pivní půllitr vyrobený z keramiky.

  • Pivní box XL

Toto balení obsahuje pět piv, čtyři jsou výběr značek z Velké Británie. Jako doplněk zde naleznete výtečné klobásky, které jsou ideálním doplňkem ke každému pivu a za zmínku rozhodně stojí i výběr oříšků.

  • Pivní box XXL

V tomto boxu naleznete pět lahví kvalitního piva, pivní likér, arašídy a nádherný keramický pivní půllitr.