Doporučujeme

A jak vypadá vaše sbírka motýlků?

Víte, že mít sbírku motýlků je opět trendy? Dříve se na sbírku motýlů balily holky, dnes si jí lze podmanit celý svět. Ať už jdete do kina, na svatbu, na pracovní schůzku či vyzvednout syna ze školy, noste svou sbírku motýlků všude s sebou.

Pokud se vám s sebou nechce tahat celou sbírku, úplně postačí vzít si motýlka jednoho-ten doladí váš outfit, propůjčí vám styl.

Že je vám líto krásných motýlích křídel?

Že motýlky vidíte raději v přírodě než pod sklem? To naprosto chápeme! Však jsme také měli na mysli ne živé motýly, nýbrž dřevěné motýlky BeWooden! V nabídce jich je přes padesát (dohromady v kategorii pro muže i ženy) a neuletí! Pořídit si tak můžete svou sbírku motýlku s ohledem na přírodu a ve společnosti zazářit tak jako tak. Chcete být spíše elegantní? Pak vsaďte na dřevěného motýlka Cassio, Corra či Buteo. Chcete vytvořit kontrast? Na krk si připněte motýlka Summer fever, Fresh pineapple nebo Exotic Banana. Toužíte být tajuplní? Spolehněte se na motýlka Taurum, Decorum nebo Aliq…každý den můžete mít nového motýlka a to by v tom byl čert, abyste nezaujali i vaši novou hezkou kolegyni, kterou denně potkáváte ve výtahu.

Proč motýlky ze dřeva?

• Proč ne?
• Protože těch z látky už je dost.
• Protože je načase posunout outfity mužů i žen směrem k originalitě.
• Protože dřevo je skvostný materiál a byla by škoda jej nevyužít.
• Protože odborníci z Bewooden svůj nápad nezaspali!

Motýlky nosí i ženy!

Nejen mužům je určena naše dřevěná sbírka motýlků. Vynosí ji i ženy. Dřevěný dámský motýlek se od toho pánského liší v přidané látkové mašli pod motýlkem. Dřevěný motýlek ozdobí a ozvláštní každý outfit. A pokud jste dámy motýlky dosud moc nenosily, teď je čas s tím začít!

A jak vypadá vaše sbírka motýlků? Je jen na vás, na jakou vsadíte. Buď vyrazíte se síťkou do přírody a nachytáte pár vzácných kousků motýlů nebo ušetříte jejich krásu a dorazíte k nám do BeWooden a o kráse a eleganci se pobavíme spolu.