Doporučujeme

Dopřejte si vášeň a vzrušení díky erotickým pomůckám

Kdo by řekl, že nemá rád sex, tak by lhal. Prostě sex máme rádi všichni, i když ne každý stejně často. Někdo si potřebuje dopřát toto erotické splynutí každý den, někomu to stačí třeba jen jednou za měsíc. Záleží hlavně na tom, kolik toho vyžaduje vaše tělo. Pokud váš partner vyžaduje sex více a vám dělá problém se „nastartovat“, zkuste to jednoduše s erotickými hračkami.

Poppers

Poppers, tohle afrodiziakum je velice oblíbené v našich ložnicích již od první republiky, jelikož dokáže skvěle uvolnit a zintenzivnit prokrvení intimních partií. To vás dokáže skvěle nastartovat na sexuální radovánky. Překvapte svého partnera vaším nečekaným erotickým toužením a přičichněte si k euforii a zlepšení sexuálního života.

A co dělat, když to nefunguje u mužů?

Zkuste vakuové pumpy! Pokud není problém na straně partnerky, ale na straně partnerovy erekce, zkuste mu pořídit vakuovou pumpu. Pokud se zkombinuje použití vakuové pumpy a erekční kroužek, každý muž je schopný dosáhnout sexuschopné erekce. Tím, že se krevní tělíska takto dokáží naplnit větším množstvím krve dojde k jejich roztažení a k následnému uvolnění erekčního mechanismu. Největší výhodou vakuové pumpy je, že při dlouhodobějším používání – cca dva až tři měsíce maximálně dvacet minut denně, má schopnost trvale zvětšit tato krevní tělíska a celková velikost i objem penisu bude větší.

Raději po ní ale nesahejte v případě, že máte problémy s krevním oběhem či užíváte léky na tlak nebo cukrovku. V penisu by se vám totiž mohla utvořit krevní sraženinka, jež může ucpat jednu z odtokových žil. Čekal by vás nepříjemný chirurgický zákrok – a to za pár chvil erekce jistě nestojí. Raději se v tomto případě poraďte o tomto užívání se svým lékařem.