Doporučujeme

Erotické hrátky si můžete užít i bez partnera

Jste zrovna bez partnera? Je váš často mimo domov nebo si jednoduše rádi zpestříte své milostné hrátky? Pak se jistě neobejdete bez kvalitních hraček a pomocníků.

Z široké škály kvalitních vibrátorů si můžete vybrat takový, který se vám bude líbit. Budete tak mít svého pomocníka vždycky po ruce.

Nákup v sexshopu

Chcete-li si pořídit podobného parťáka do „nepohody“ pak vás nejspíš čeká hledání toho „pana pravého“. Ale kde hledat? Dnes sexshop není jen kamenný obchod, existují také internetové sexshopy, které mají širokou škálu produktů, různé druhy. V klidu a pohodlí si tak můžete vybrat takový produkt, který pro vás bude ten pravý. Navíc, nikdo neuvidí, co si kupujete, můžete vybírat nerušeně, a jak dlouho chcete.

Jakou značku vybrat?

Na trhu existuje několik značek, které vibrátory vyrábějí. Po jaké tedy sáhnout? My doporučujeme vibrátory Fun Factory, které jsou ověřené a kvalitní. Jde o prověřenou německou značku, která přináší kvalitní produkty. Nejenže tyto kousky umí uspokojit řadu vašich potřeb, ale vibrátory jsou vyvedeny v krásných a sytých barvách, které vás od první chvíle osloví. Samozřejmostí je kvalitní materiál, příjemný úchop a jednoduché ovládání. Fun Factory jsou zkrátka moderní vibrátory, které si zamilují všechny ženy.

Jeden za všechny

Jestliže i tak potřebujete malou radu, doporučujeme Fun Factory Stronic Drei. Jde o revoluční pulsátor s deseti pulzními programy. Jde o skvělou erotickou pomůcku, která má mírně zakřivenou špičku, což snadněji stimuluje bod G a přispívá k lepšímu orgasmu. Spodní část naopak přispívá k příjemné masáži klitorisu. Nejedná se však o vibrátor, ale o takzvaný pulsátor, který pracuje maličko jinak. Funguje na principu pulsace dopředu a dozadu namísto vibrování. Pohyb je přirozený a kopíruje pohyby při běžném milování.