Doporučujeme

Tantrické masáže Vám o sobě prozradí víc, než jste si mysleli

Podstatou tantrické masáže je porozumění doteku. Vlastně si jeho působení běžně ani neuvědomujeme do té doby, než jsme vystaveni nějaké extrémní situaci.

Tantra masáž je systematický proces rozebírání doteku prostřednictvím vlastního prožitku na celém těle. Je to jedinečná možnost, jak se soustředit pouze na reakce svého těla.

Tantra masáže pomohou mužům pochopit, jak být kreativní

Tantra masáže pro muže mohou být velmi zajímavě hravou výukou, jak si intimní život mnohem více oboustranně užívat. Praktická ukázka jejich mužskou pozornost upoutá nejlépe. Jednotlivé etapy tantra masáží jsou nepřímo vymyšleny tak, aby stále vzbuzovaly zvědavost. Po úvodním seznámení následují doteky různých předmětů a materiálů, postupné testování těla až k intimním oblastem. Muži tak (možná nevědomě) dostanou ten nejlepší recept na ženy ve všech směrech a zážitek najednou.

Ženám Tantra masáže poskytují porozumění sobě samé

Ženy to nemají v životě snadné především díky emocionálnímu chaosu a vysoce vyvinuté empatii k druhým, ne však k sobě samé. Proto si spousta žen zkrátka nerozumí a nedokáže si odpovědět na to, co jí chybí k intenzivním nejen intimním prožitkům. Tantra masáže pro ženy svou atmosférou vytvoří skvělou ulitu, kde se budete cítit skvěle a uvolněně na to, aby se poznaly a nenásilně zjišťovaly, jak intenzivně prožívat. Chce to jen odvahu a chuť jít do neznámého i v oblasti vlastní intimity.

Tantra masáží se vůbec nemusíte obávat, součástí tohoto rituálu je samozřejmě naprostý respekt k vnímání klientů. Poskytnou Vám soukromí, kdykoliv jej budete potřebovat. Program masáže lze také různě upravovat dle individuálních požadavků.

Tantra je příjemná cesta k sebevědomí a skvělému zážitku. Udělejte si život zajímavější a překročte svůj stín.