Doporučujeme

Kam za nákupy v Praze?

Říkáte si, že je čas obměnit šatník? Nebo sháníte nové plesové šaty, abyste mohla zazářit na tanečním parketu? Patříte k těm zodpovědnějším z nás a již plánujete nákupy vánočních dárků? Pokud ano, nebo prostě jen chcete vyrazit s kamarádkou na nákupy, naše tipy vás určitě potěší. Představíme si místa, kde se v Praze nakupuje nejlépe a přidáme i tip na levné ubytování, abyste se nemusela omezovat jen na jeden den…

TOP pražské obchodní domy

Za posledních 10 let v Praze vyrostlo hned několik obchodních domů. Ne všechny jsou ale stejné. Asi největší popularitě se těší OC Černý most. Oblíbené je hlavně i u mimopražských, protože se nachází hned na okraji Prahy. Kromě obchodů zde najdete i kino, otevřeno je každý den do 21 hodin. Příslibem skvělých nákupů je Obchodní centrum Nový Smíchov. Najdete zde desítky obchodů s módou i dalším zbožím. Pokud se podíváte na oficiální stránky centra, najdete zde i tipy na slevové akce. Určitě byste měla zamířit i do Galerie Harfa, která se nachází v blízkosti O2 arény. Naším čtvrtým tipem je Fashion Arena Outlet Center, která nabízí více než 100 obchodů s módou, nákupy zde jsou rájem pro každou ženu.

topwomen.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Výhodně lze nakoupit na tržnicích

Nezapomínejte ani na tržnice. Nejproslulejší tržnice SAPA je vlastně malým městem, kde se dá kromě oblečení sehnat i vybavení do domácnosti a třeba i potraviny včetně mořských plodů. K pohodovým nákupům vybízí i tržnice v Pražských Holešovicích, která leží nedaleko Holešovického výstaviště. Právě zde můžete váš výlet za nákupy odstartovat, protože v blízkosti výstaviště se nabízí možnost pro levné ubytování v Praze.

topwomen.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Levné ubytování v hotelu Belvedere

Nabízí ho 4* Belvedere Hotel Praha. Hotel disponuje celkem 151 pokoji, které jsou komfortně zařízené. Na pokojích a v celém hotelu funguje wi-fi připojení k internetu, takže si můžete vaši nákupní trasu pěkně naplánovat třeba u kávy v místním Lobby baru.

topwomen.cz_hotelbelvedereprague_cz_03

TIP: Pražský hotel Belvedere aktuálně nabízí speciální relaxační balíček. V rámci něj koupíte ubytování na jednu noc, masáž dle vlastního výběru v thajském masážním salonu pro 2, snídani formou bufetu a navíc ještě jízdenku na městskou hromadnou dopravu na 1 den. Díky tomu si můžete užít nákupy naplno a se vším všudy. Více se o akci dozvíte na hotel Praha. Nám se představa takto stráveného času líbí, co vám?