Doporučujeme

Doprava na kratší vzdálenosti se stylovým skútrem

Jezdíte pravidelně do práce přes celé město a unavuje vás složitá hustá městská doprava, kterou musíte zvládat ve svém autě? Chcete, aby cestování po městě bylo jednodušší a třeba zábavnější? Jestli ano, zaměřte se na dvoukolové dopravní prostředky, nejlépe s menšími rozměry. Ideální variantou jsou například skútry. A rozhodně se nemusíte bát, že moderním skútrům by chyběla elegance a styl.

Nahlédněte do nabídky Kentoya

Jestliže se budete zajímat o skútry, měla byste se zaměřit zejména na dvě oblasti. Tou první by měla být preciznost technického provedení skútrů. Za druhé, což je zejména pro ženy velmi důležité, je i elegance skútrů a jejich vzhled. Proto se rozhodně vyplatí vybírat prověřené a stabilní značky skútrů. Jednou z nejlépe hodnocených značek v této oblasti a to nejen u nás, ale i celosvětově, jsou skútry Kentoya. Kentoya je jedním z nejdéle působících výrobců skútrů. V současné době najdete v aktuální nabídce 12 originálních modelů skútrů.

Skútr Kentoya Moto BROADWAY 125 4T

Skútr Kentoya Moto BROADWAY 125 4T

Různý vzhled, ale vždy vysoká kvalita

Každý z dvanácti nabízených skútrů má své originální konstrukční provedení. V nabídce Kentoya najdete sportovní modely, retro skútry, ale i skútry v italském stylu nebo nestárnoucí českou klasiku – babetu, kterou zastupuje model Twincup. Jedno mají ale všechny modely společné a to je vysoká konstrukční kvalita. Skútry jsou spolehlivé, velmi snadno se ovládají a navíc mají minimální spotřebu paliva, takže na svých cestách ušetříte velký finanční obnos. Jestliže máte rádi šlapání do pedálů, tak společnost Kentoya má ve svém výrobním programu i elektrická kola.

Skútr Kentoya Moto Twincup 50 4T

Skútr Kentoya Moto Twincup 50 4T

Nedostatek hotovosti vás už nemusí trápit

Máte zájem o nákup kvalitního skútru, ale trápí vás nedostatek hotovosti? Ani to nemusí být problém. Kentoya v současnosti nabízí i možnost splátkového prodeje skútrů i elektrokol z nabídky a to až do výše nákupu 200 000Kč. Dokonce i s možností splátek bez navýšení. Sami si můžete nastavit výši splátky a dobu splácení tak, jak vám bude nejvíce vyhovovat. Víte, že na řízení skútrů vám stačí i běžný řidičský průkaz na automobil? Více o tomto tématu čtěte ZDE.