Doporučujeme

Máte doma kutila a chcete mu udělat radost?

Je váš partner domácí kutil nebo jste vy „věčným opravářem“ a neustále zvelebujete svůj domov? Když je potřeba něco opravit, volají si vaše blízcí zásadně vás nebo vašeho partnera? Mnoho mužů, ale také stále více žen rádo doma něco kutí, vylepšuje a renovuje. Ke kutilství je potřeba vhodné nářadí, které vám dlouho vydrží. Nářadí společnosti Stanley Fatmax vás překvapí nejen vysokou kvalitou a výdrží, ale také různými vychytávkami, které vám usnadní a urychlí práci.

Buďte inovativní

Pořídil si partner vrtačku v hypermarketu a po krátkém čase přestala fungovat? Nemá takovou výdrž, jak očekával? Vsaďte na vysokou kvalitu a efektivnost a pořiďte mu bezuhlíkovou akumulátorovou vrtačku. Nejen, že ho určitě překvapíte, ale také vám konečně přivrtá polici nebo smontuje skříňku, co po něm chcete už půl roku.

Usnadněte si práci

Obrovskými pomocníky v mnoha domácnostech se staly různé druhy elektronářadí, zejména akumulátorové vrtačky. Akumulátorová vrtačka má všestranné využití. Kromě přivrtání různých částí, můžete používat aku vrtačku jako utahovák vrutů a šroubů. Pokud si pořídíte aku vrtačku s příklepem, jaké nabízí i společnost Stanley fatmax, snadno vyvrtáte díry i do tvrdších materiálů – cihlové zdi, panelu nebo betonu. Na stanley-fatmax.cz naleznete v nabídce také bezuhlíkové akumulátorové vrtačky, které mají mnoho dalších výhod.

Tyto vrtačky mají vyšší výkon, delší životnost a jsou lehčí než běžné aku vrtačky. Vrtačka vydrží mnohem déle na jedno nabití a díky inovativní a moderní technologii odpadá jiskření, tření, velká produkce tepla a méně se opotřebovává.

K nářadí můžete také pořídit velice praktické úložné boxy a pracovní brašnu. K přehlednému vyrovnání potřeb ke kutilství si můžete zakoupit kovoplastový montážní box, který je dokonce pojízdný.