Doporučujeme

Ocelové náušnice

Každá významná společenská událost je pro ženy příležitostí, jak se ukázat v tom nejlepším světle. Kromě účesu a šatů jim k tomu pomáhají samozřejmě šperky, kterými se ženy zdobily již ve starověku. Tehdy to byly nejrůznější materiály, od obyčejné keramiky, dřeva, kostí až po vzácné kovy.

Zlato a stříbro bylo nejčastějším materiálem pro výrobu šperků. V moderní době jsou však tyto drahé kovy často nahrazovány ocelí. A náhrada je to velice zdařilá, neboť zejména díky ušlechtilé chirurgické oceli bývají ocelové náušnice k nerozeznání od nákladných zlatých či stříbrných náušnic.

meucci-kulate-ocelove-nausnice-s-cirym-kamenem-de155

Ceny ocelových náušnic jsou přijatelné pro všechny sociální vrstvy i věkové kategorie. Tato skutečnost je velkou výhodou pro všechny ženy, které se jimi touží zdobit. Doplňky v podobě ocelových náušnic, ocelových náhrdelníku a ocelový náramků si nemusí schovávat jen pro slavnostní příležitosti, ale mohou se stát součástí jejich oblečení i v běžném pracovním životě.

meucci-ocelove-nausnice-s-perleti-de145

Výběr ocelových náušnic je velice bohatý zejména v internetovém obchodech JUVELORA.CZ. Ocelové kruhy patří stále mezi tradiční náušnice. Nákup u této značky je zajímavý především pro muže, kteří mohou využít skvělou službu, kterou je možnost dárkového balení zcela zdarma.

meucci-ovalne-ocelove-nausnice-s-bilym-kamenem-de109

Dárek ocelových šperků potěší každou ženu při jakékoliv příležitosti. Ocelové náušnice se zirkony se krásně třpytí a na plese společně se štrasem vytváří dokonalou harmonii. Kromě šperků z ušlechtilé chirurgické oceli lze v obchodech JUVELORA pořídit například i stříbrné šperky. Tento vzácný kov znalo lidstvo již od pradávna, ovšem teprve moderní technologie dokáží z tohoto vzácného kovu vytvářet jedinečné a unikátní šperky.

meucci-visaci-nausnice-z-chirurgicke-oceli-s-perlickou-de167

Oblíbené jsou například stříbrné náušnice se zirkony. Běžně lze nosit i stříbrné náramky, stříbrné řetízky či přívěsky. Stříbrné náušnice s perlou bývají častým předmětem dárků. Lze je pořídit poměrně levně na to, jaký luxus představují. Jsou velice jemné a hodí se k nim doplnit i stejně decentní náhrdelníky, na které lze zavěsit nejrůznější přívěsky. Jejich nositel či nositelka může mít na krku přívěsek připomínající partnera, nebo přívěsek se svým znamením.