Doporučujeme

Překáží vám strom na pozemku? Obraťte se na rizikové kácení stromů Prostějov

Stromy jsou krásnou ozdobou parků, lesů i zahrad. Mohou se ovšem stát i překážkou a to tehdy, pokud brání v realizaci našich plánů nebo nám svojí přítomností ztěžují život. Odstranění malého stromu nebo stromku je snadné, často si u toho vystačíte se sekyrou, pilou a krumpáčem, jak ovšem vyřešit velké a mohutné stromy?

kácení2Takové stromy nelze kácet svépomocí, jednak je to velmi nebezpečné a jednak nemáte odpovídající techniku. Stromy se na zahradě nekácí zrovna každý den a pokud začne nějaký z vašich stromů představovat problém, je nejlepší se obrátit na odborníka, který provádí službu rizikové kácení stromů. Rizikové kácení stromů Prostějov, Olomouc, Litovel a Uničov, provádí firma RD servis, kterou lze nalézt na internetových stránkách www.rdservis.cz.

Zaměřuje se na klasické směrové kácení, které se provádí v oblastech, kde to dovoluje dostatek prostoru. Dále provádí kácení za použití stromolezecké techniky a kácení či řezání větví za pomoci plošiny. Zájemci si mohou nechat ořezat nebo pokácet všechny druhy stromů a to včetně stromů na špatně přístupných místech.

Během jediného dne může být váš problém se stromem vyřešený. Pokud vám strom stíní, ohrožuje vás spadnutím, padají k vám větve či listí, brání vám ve výstavbě nebo rekonstrukci, je ideální ho nechat pokácet. Máte na zahradě strom, který vám překáží? Neváhejte se obrátit na odborníky.