Doporučujeme

Realizace vlastního bydlení může mít i ekologickou podobu

Preferujete běžný dům nebo byste si raději zvolili nízkoenergetickou možnost? Pokud víte, jak velké účty máte za energie, pravděpodobně byste bez váhání sáhli po druhé možnosti a děláte dobře. Pokud se obáváte, že je nízkoenergetické a ekologické bydlení dražší na pořízení, rádi vás přesvědčíme o opaku a představíme si jeden z nejoblíbenějších trendů bydlení v 21. století.

Napadlo by vás někdy, že budete bydlet v dřevostavbě? Dříve byly moderní dřevostavby velmi drahé a mohl si je dovolit jen málokdo. Díky zvyšující se poptávce po tomto typu domů se však jejich trend rozrostl a nyní si můžete pořídit moderní dřevostavby i za ceny, které jsou nižší, než u zděných domů.

Proč investovat do dřevostavby

main (2)Hlavní výhoda dřevostavby je jasná, dřevo, tento příjemný materiál však není jediným lákadlem, které vás v takovém bydlení bude těšit. U dřevostaveb je prakticky shodný vzhled jako u zděných domů a tak vaše okolí ani nebude vědět, že je srdce vašeho domu dřevěné. Konstrukce dřevostavby je z masivních KVH hranolů a dále z kombinace pokročilých materiálů, u kterých bylo využito nejnovější technologie výroby. Výsledkem je luxusní dřevostavba se stylovým interiérem i exteriérem, která nabídne příjemné prostředí plné energie a pohody.

Jak dřevostavby vybírat

main (5)To je velmi důležitá otázka, pro vybudování dřevostavby je nejlepší a nejvýhodnější možností se obrátit na specializovanou společnost, v našich luzích a hájích jde zejména o společnost HP DOMY s.r.o. budující luxusní dřevostavby na klíč. Jde zejména o bungalovy i velké rodinné domy. Ačkoliv jsou od pohledu velmi nadstandardní, jsou dostupné za ceny, se kterými se pro ně mohou rozhodnout i mladé rodiny toužící po novém bydlení. Pokud mezi ně patřte, nabízí se vám příležitost pro bydlení, které vám přinese opravdovou radost do života.