Doporučujeme

Vybíráme dovolenou

Nevíte-li kam na dovolenou, můžete využít skvělou službu, kterou je internetový portál dovol.cz. Stačí znát termín, ve kterém se chcete vydat na dovolenou a vše ostatní si již vybíráte z bohaté nabídky. V příslušných kolonkách si zadáváte destinace, konkrétní podmínky, ceny a dokonce můžete využít i srovnávač dovolených a porovnávat nabídky jednotlivých cestovních kanceláří.

beach-84533_640Nemusíte běhat po jednotlivých cestovkách, ani surfovat na internetu. Pomocí této jedinečné nabídky si vyberete ideální dovolenou. V první řadě si musíte rozmyslet, zda chcete jet o dovolené k moři, nebo strávit dovolenou v zimě na horách.

Pak už je to jednoduché, neboť pro oba způsoby dovolené je tolik možností, že si vybere určitě každý. Konkrétně to znamená, že si zadáte nejprve zemi, kterou chcete navštívit, pak konkrétní lokalitu, termín od kdy do kdy zde budete chtít pobýt, délku pobytu a nakonec formy stravování, které jsou zde nabízeny. Jedná se skutečně o unikátní katalog dovolených, který nikde jinde nenajdete.

Jednoduchý výběr

Pro ilustraci lze uvést jeden ze spousty příkladů. Znáte termín a svou dovolenou se rozhodnete strávit na úžasném portugalském ostrově Madeira. Z nabízených lokalit se vám ukáže například lokalita Funchal a Casa Velha do Palheiro. Jedná se o pětihvězdičkový hotel a v nabídce si můžete přečíst všechny detaily včetně prohlédnutí fotografií. Od informace, že se jedná o letecký zájezd, ze kterého letiště a kdy budete odlétat, jaké jsou ubytovací a stravovací podmínky, jaké jsou zde pláže a možnosti zábavy a další podrobnosti.

sea-418742_640

Zároveň můžete využít porovnávač dovolených a tuto konkrétní nabídku porovnat s jinými cestovkami co do ceny a další kritéria.

Jiným konkrétním příkladem může být dovolené last minute. Chcete jet k moři, ušetřit a proto zvolíte dovolenou na poslední chvíli. Vyberete si Turecko, zvolíte lokalitu Bodrum, termín a pobyt na 7 dní s možností stravování all inclusive. V nabídce se vám objeví konkrétní hotely, které vaše podmínky splňují. V katalogu se dozvíte veškeré detaily o tomto hotelu a jeho okolí, samozřejmě včetně ceny zájezdu.