Doporučujeme

Jak vybrat kabelku k modernímu outfitu

Přejete si oblékat se moderně a stylově? Kromě výběru konkrétních kousků oblečení nesmíte zapomínat ani na doplňky, které takzvaně vyšperkují outfit k dokonalosti. Jejich podcenění by mohlo vést k velkému faux pas nebo k dojmu, který rozhodně svým celkovým vzhledem vyvolat nechcete. Dejte si proto pozor na dámské kabelky, které volte skutečně s rozumem a příklonem k tomu, co reálně máte na sobě.

Na velikosti kabelky ne vždycky záleží

Většina žen naráží při výběru kabelky na jedno – na její velikost. Důvod je prostý – domnívají se, že co styl oblékání, to trochu jiná velikost je vhodná. Například do práce se doporučuje mít větší, na výlety se hodí crossbody, do divadla menší do ruky. Jenže není tomu nutně tak.

Ve skutečnosti velikost kabelky už tolik nehraje roli, i když se to samozřejmě může zdát. Vybíráme hlavně dle svých osobních preferencí i dle toho, co obvykle nosíme u sebe.

Sledujte to, co je aktuálně in

Kožená kabelka, stříbrná kabelka, zelená kabelka – jakou si zvolit? Outfit vám umožňuje všechny zmíněné, čímž se dostáváte na takové pomyslné rozcestí. Obecně platí, že byste měli sázet na takové kabelky, které jsou podle posledních módních trendů in. Poohlédněte se na módních molech, respektive projděte si kolekce slavných návrhářů nebo rady módních stylistů, které vám poodhalí víc.

Pokud bychom měli být nyní konkrétní, řekneme, že nejlepší volbou pro letošní rok jsou kabelky nosící se v ruce na krátkém popruhu na rameni, které mají zaoblený tvar. Říká se jim také hobo kabelky, obvykle se totiž nosí pod paží.

Mentolová barva je nyní v popředí

Stejně tak lze určit i aktuální stylové barevné odstíny, z nichž prim hraje mentolová barva. Samozřejmě mluvíme o tónu, který se ne vždy bude hodit k vašemu outfitu, ale pokud vám například monochromatický černý outfit bude umožňovat experimentování s barvami, mentolová barva stojí za zkoušku.