Doporučujeme

Jaký vibrátor si koupit, který je nejlepší?

Pro každou dívku či ženu je vhodný jiný vibrátor. Některá dá přednost klasickému rovnému. Jiná volí vibrátor na poštěváček. A nabízejí se i perličkové nebo rotační varianty. Který si tedy koupit a který je nejlepší? Podívejme se tedy na základní kategorie, co konkrétně nabízejí a jaké jsou jejich výhody. Následně již bude hračka vybrat si ten, který je pravý právě pro vás.

Na konkrétní nabídku se můžete podívat například na webu nejlevnější vibrátory. Můžete si prohlédnout kategorie a fotky konkrétních vibrátorů. Nebo rovněž i nakoupit za nejlevnější ceny na trhu.

Klasický rovný, žádné velké experimentování

Nejzákladnější skupinou jsou klasické rovné vibrátory, které nepřipomínají svým vzhledem mužský penis. Takové, jaké je známe z filmů a časopisů. Mají rovné hladké tělo a prodávají se v mnoha barvách. Nejoblíbenější jsou růžová, červená a černá. Z materiálů jednoznačně doporučujeme silikonové nebo gelové. Plastové jsou příliš tvrdé a neforemné. Ideální pomůcka by měla mít nejen regulovatelné vibrace, ale i pulzní programy.

Tato skupina je velmi univerzální a je vhodná pro naprosto každou dívku či ženu. Zkušenou, nezkušenou, na stimulaci bodu G, poštěváčku nebo i bradavek. Zkrátka naprosto univerzální erotická pomůcka. Pokud teprve začínáte a experimentujte, touto volbou nic nezkazíte!

Realistický vzhled, za více vzrušením

Velikostně i svým podlouhlým tvarem vypadají stejně jako předchozí kategorie. Ale mají realistický vzhled. Tedy růžovou tělovou barvu, po své celé délce mají výstupky, jemné žilky a na konci realisticky tvarovaný žalud. Zkrátka vibrátor takového vzhledu, jako by právě někomu vypadl z kalhot! Jejich velikou výhodou je, že díky realistickému vzhledu přinášejí vzrušení již od pohledu. Rovněž při zasouvání a vibrování stimulují poševní stěny svými výstupky, žilkami a žaludem. V této kategorii rovněž doporučujeme volit silikonové nebo gelové kousky, které jsou měkké poddajné.

Tuto kategorii by jsme doporučili mírně zkušenějším dívkám a ženám. Jelikož mají různé výstupky a jejich tvar není hladký, účinky tedy jsou silnější, ale zacházení složitější. Je nutné používat lubrikační gel. Doporučujeme zejména gely na vodní bázi, které nepoškodí povrch erotických pomůcek. Silikonové a olejové gely mohou zanechávat nehezké skrvny.

Vibrátory na poštěváček, nejsilnější účinky

Tento typ je nejoblíbenější u mladých holek a dívek, které s erotickými pomůckami teprve začínají. Dosáhnout orgasmu přes poštěváček je nejjednodušší a nevyžaduje žádné zkušenosti. Obyčejně jsou tyto vibrátor menší a mají jen jednu vibrační plošku, která se přikládá přímo na poštěváček. Jelikož se nezasouvají dovnitř, tak jsou vhodné i pro panny. Které by si normální vibrátorem protrhly panenskou blánu.

Jednoduché zacházení, malá velikost a nízká cena!

Zejména malé rozměry některých vibrátorů na klitoris umožňují nosit je stále u sebe. Pokud se tedy hrátkám ráda oddáváte i jinde než doma, tuto jejich výhodu určitě oceníte!

Rotační a perličkové vibrátory

Tento typ doporučujeme jen nezkušenějším ženám! Kromě vibračních motorků jsou vybaveny i dalšími motorky. Které kroutí špičkou penisu, pod povrchem rotují kuličky a vibrátor se ohýbá, vibruje a natáčí do všech směrů! Zvládnout takového pomocníka již chce zkušenosti. Odměnou budou silné zážitky.

Dilda bez vibrací, pro zkušenější

Nevibrační penisy (dilda) rovněž vyžadují jistou dávku zkušeností. Pomoci normálního vibrujícího pomocníka je jednoduché dosáhnout vyvrcholení. Jen přiložíme a počkáme na výsledek. Ale s klasickým nevibračním dildem? Již to chce trochu zkušeností, vědět, kde mám eroticky citlivá místečka, tak se propracovat k bodu G, jak jej stimulovat a jak dosáhnout orgasmu.

Na rozdíl od předchozích typů zde nedoporučujeme pouze silikonové a gelové kousky. Prodávají se rovněž výborně skleněná dilda, která lze nahřát nebo naopak ochladit ve studené/teplé vodě. Rovněž se prodávají dilda z kovová a plastová.

Speciální verze a co se jinam nevešlo

Rovněž existují i další speciální kategorie. Například vibrátor, který se zasouvá dovnitř během sexu. A vibrace přenáší jak do vagíny, tak i do penisu. Případně připínací vibrátorky na poštěváček, které můžete nosit během sexu či si uvolnit ruce pro hrátky s bradavkami a dalšími eroticky citlivými místečky.

Kategorií samou pro sebe jsou následně připínací penisy a Strap-on dilda. Jedná se o dilda či vibrátory, které si lze připnout na své tělo. A následně s nimi mít klasický sex. Pro koho je tato erotická pomůcka určena? Nejčastěji pro lesbičky a pro páry, ve kterém si muž chce užít anální sex. To je již ale kapitolou samou pro sebe.

Vybrali jste si ten nejlepší a již víte, který si koupit? Pokud ne, tak je zde ještě jedna možnost jak na to. Můžete navštívit diskusi o zkušenostech s vibrátory. Přečíst si již založená témata a najít tak inspiraci od dalších uživatelek. Nebo si založit své vlastní téma a nechat si doporučit erotickou pomůcku přesně podle vašich představ. V diskusi vám rovněž i poradí s dalšími dotazy nebo otázkami ohledně erotických pomůcek.