Doporučujeme

Větší prsa bez operace

Přejete si i vy mít větší, plnější a krásnější prsa, aniž byste se museli obávat nebezpečí vzniku rakoviny prsu, či nějakých chemikálií, nebo nemáte tisíce eur, které je třeba do různých nepřirozených zákroků investovat?

Miliony žen po celém světě mají nízké sebevědomí právě kvůli tomu, že mají malé prsa a boje se podstoupit riziko plastických operací a riziko velkých bolestí či různých zdravotních komplikací s tím spojených. Ale právě tato bolestivá cesta není jediná. Zvětšit vaše prsa se dá i různými přírodními metodami, o kterých dosud možná vůbec netušíte. V následujícím článku vám nabízíme 4 nejpopulárnější, které vám pomohou dosáhnout zvětšení prsou bez nutnosti navštívení plastického chirurga.

1. Tabletky

Levnější a bezpečnější možnost jak plastická operace a zároveň stejně účinná jako pilulky s obsahem bylinek. Jediným rozdílem ale je, že obsahují i ​​složky, které nejsou z bylinek. Jsou to však stále přírodní složky, které jsou vědecky testovány a zdravotně nezávadné. Jednou z takových látek je i L-tirozín, o kterém se ví, že stimuluje produkci růstového hormonu a zpevňuje svalstvo a zároveň redukuje tuk v těle. Na internetu můžete mnoho kladných zkušeností s tabletkami na hubnutí.

2. Bylinky

Používání bylinek za účelem zvětšení poprsí vůbec není nový objev. Bylinky se na zvětšování prsů používají od dávných dob jako účinný a zároveň přírodní a tím pádem bezpečný prostředek.

V dnešní době plné produktů, které nám značně zjednodušují život už ale existují různé tabletky, které v sobě zahrnují tyto bylinky, a tak nabízejí určitý komfort, že v jedné tabletě užijete vlastně mnoho druhů bylin. Takové bylinky mají často efekty podobné hormonu estrogenu v těle ženy a také způsobují zadržování vody v prsou a následně na to způsobují růst prsní tkáně.

Tři nejúčinnější bylinky, které se také často nacházejí v tabletách jsou:

Pískavice řecké seno – Semínka obsahují diosgenin, který způsobuje růst prsou.

Sladký brambor – Tato bylinka je často obsažena v tabletách pro zvětšení poprsí, protože zajišťuje zdraví a růst prsní tkáně.

Fenykl fenykl obsahuje estrogenní sloučeniny a už se používá několik století jako prostředek pro zvětšení prsou u žen.

Většina bylinek je naprosto bezpečná, avšak měli byste se pro jistotu poradit s lékařem, pokud byste užívali nějaké léky, které by se neměly užívat s bylinkami. Také, pokud jste těhotná nebo nějak nemocná, měli byste si dávat větší pozor a konzultovat to se svým lékařem.

3. Lokální krémy

Během puberty prochází tělo ženy zásadními změnami. To, jaké velikosti bude mít žena prsa se odvíjí od toho, kolik puberta trvá a kolik hormonů tělo ženy vyprodukuje. To ale ženy nevědí ovlivnit a proto se některým stane, že tělo ženy neprodukuje hodně hormonu pro podporu růstu prsní tkáně a tak jsou jejich prsa malé. Tomu ale dopomohou krémy určené pro tento problém, protože oni „nakopnou“ tvorbu těchto hormonů a tak znovu podpoří růst prsní tkáně a tím zvětší prsa.