Doporučujeme

Rodinný dům je luxus, který si můžete dovolit i vy

Rodinný domek je luxus, po kterém mnoho z nás touží, ale finanční prostředky kterými disponujeme, jsou nedostačující pro to, abychom si dům nechali postavit. Navíc koupě domu starého je taktéž finančně velmi náročná, protože tyto domy za nižší cenu vždy vyžadují náročnější rekonstrukci.

A co takhle dřevostavba?

Levné dřevostavby jsou skvělým řešením, jak dosáhnout na opravdu krásný dům a to za cenu, kterou si může dovolit velké množství lidí. Typů dřevostaveb existuje celé množství nejrůznějších druhů od klasických domů, před domy moderní, až po bungalovy. Vybírat si navíc můžete i z celé řady zajímavých lokalit, mezi kterými najdete Droždín hned s několika různými pozemky, nebo například Velký Týnec.

Proč dřevostavbu?

Krom nízkých pořizovacích nákladů a širokého výběru typizovaných podob domů má dřevostavba navíc mnoho dalších výhod. Tou první je zcela jistě energetická nenáročnost, díky které budou vaše náklady na vytápění mnohem menší, než je tomu u klasických zděných domů. Oproti nim má dřevostavba také tu výhodu, že její výstavba je mnohem rychlejší. To je dáno tím, že se jedná o suchý typ stavby, takže není nutné čekat na zasychání materiálů. Prostě se jen smontují jednotlivé již předem vytvořené části, a je hotovo. Navíc se nemusíte téměř o nic starat, protože vše za vás zařídí stavitel dřevostavby, takže vy se v klidu můžete dívat, jak váš nový dům roste vzhůru.

Krom toho všeho však dřevostavba skrývá ještě jednu neocenitelnou vlastnost, kterou je její estetická hodnota. Dřevo lidskému oku prostě lahodí a skvěle se hodí i do okolí přírody a stane se neodmyslitelným doplňkem vaší zahrady. Proto neváhejte a dosáhněte na vás vlastní dům, který jste si vždy tak moc přáli. Dejte sbohem bytu, ve kterém musíte platit drahý nájem a začněte žít v domě, který vám bude říkat pane. Pracujte na své vlastní zahradě a udělejte vaší rodinu šťastnou.