Doporučujeme

Jak vybírat kvalitní těhotenskou módu?

Už vám začíná pomalu růst bříško a vy přemýšlíte, kde seženete kvalitní těhotenskou módu? Vybírejte si v období očekávání oblečení, která vám bude pohodlné, bude vám dobře sedět, nikdy vás nebude tlačit a bude se přizpůsobovat vašemu rostoucímu bříšku. Ano, i takové oblečení existuje.

Šetřete svou peněženku

Pořiďte si do své výbavy kvalitní těhotenskou módu s regulačními systémy. Právě díky nim ušetříte své peněžence. Regulační systémy totiž přizpůsobují oblečení vašemu rostoucímu bříšku. Díky nim tak můžete kalhoty, sukně či kraťasy nosit klidně několik měsíců a nemusíte si každou chvíli kupovat nové. Skvělé je, že po narození miminka můžete oblečení dále, jelikož se vrátí regulační systém zpět na výchozí pozici či se jen jednoduše schová, například v případě vyvýšené elastické gumy. Regulační systémy si můžete zvolit podle vašich preferencí, jednat se může o knoflíky, cvočky, zipy či šňůrky.

Vsaďte na kvalitu

Pokud zatím nevíte, kde takovou módu vybírat, zavítejte na stránky e-shopu happymum.cz. Tento internetový obchod se zaměřuje na prodej kvalitního těhotenského oblečení, které je navíc moderní a opravdu nádherné. Je také důkazem toho, že těhotenské oblečení nemusí být jen pohodlné, ale také krásné. V nabídce e-shopu najdete rozmanité množství oblečení, ať už to jsou letní kousky, například tílka, kraťasy, těhotenské šaty či sukně, na zimu zde najdete pestrou nabídku svetrů, těhotenské kalhoty či těhotenské kabáty. Skvělé také je, že na e-shopu najdete nabídku oblečení vhodného pro kojení. Díky tomu tak těhotenské šaty můžete nosit v období těhotenství, ale i po narození miminka. Nechybí ani nabídka elegantních večerních šatů či šatů svatebních.

Krásná i šik v období těhotenství

I v období těhotenství totiž můžete být díky dobře zvoleným kouskům oblečení stále šik a krásná. Stačí si vybrat módní kousky, které z vás vykouzlí nádhernou budoucí maminku.