Doporučujeme

Zjistěte, jak vybrat ideální batoh

Batohy dnes neslouží pouze turistům, ale stávají se nezbytnou součástí vybavení dětí i dospělých, zejména pro svou pohodlnost a také z hlediska zdravotního. Batoh nezatěžuje člověka jednostranně, jako břemena nošená v jedné ruce, což škodí zejména malým dětem. Řada z nich pak trpí zakřivením páteře, čemuž školní batohy zamezují.

Kde batohy vybírat

Pestrý výběr batohů všech druhů a typů nabízí eshop MůjBagl.cz. V jeho sortimentu najdete batohy určené pro volnočasové aktivity, školní batohy i batohy pro dospělé, které lze využít na výletech nebo třeba i k nošení menších nákupů. Z bohatého výběru si vybere úplně každý ten správný batoh, který bude plně vyhovovat jeho potřebám. Například studentům lze doporučit výběr v kategorii školní batohy, kde je celá řada modelů značek jako je batoh Dakine, Burton, Heavy, Tools nebo Loap. Pro denní nošení i pro volný čas jsou ideální tzv. streetové batohy Vans, Mi-pac nebo batoh Adidas. Další kategorií jsou tzv. skate/snb/ski batohy, které jsou určeny pro všechny aktivně zaměřené osoby, které holdují zimním radovánkám jako je ježdění na snowboardu, nebo v létě na skatu.

Batohy pro každého

Pro všechny milovníky hor, turistických výšlapů, výletů do přírody nebo i obyčejných toulek přírodou jsou určeny turistické batohy. V této kategorii si můžete vybírat z pestré palety, do které patří například batohy Husky, Loap, Spokey, NordBlanc a celá řada dalších.

Na jednodenní maximálně dvoudenní výlet vám bohatě postačí batoh NordBlanc o objemu 30 litrů. Na delší cesty je pak ideální turistický batoh Loap nebo Spokey o objemu od 50 do 70 litrů. Při výrobě všech turistických batohů je dbáno zejména na maximální pohodlí i při plné zátěži.

Ochuzeni se nemusí cítit ani rekreační cyklisté, nebo milovníci bikerů. Pro ně jsou připraveny cyklo batohy, do kterých mohou uložit spoustu věcí potřebných na cyklovýletě, včetně například vaku na vodu, neboť voda zvláště v horkém létě přijde na výletě na kole vždycky vhod, ať k napití či opláchnutí.