Doporučujeme

Jak zhubnout do plavek a zvýšit si sebevědomí?

Léto je tady a s ním mnoho letních radovánek v podobě koupání, opalování se. Ovšem pokud vás trápí nějaké to kilo navíc nebo vaše postava není dostatečně zpevněná, možná se vám do plavek ani nechce. I když ruku na srdce, se svou postavou je spokojená jen málokterá žena. Máme pro vás pár tipů, jak postavu trochu zpevnit i vypadat štíhlejší, a hlavně jak být sexy. A pozor, není to jen o dietách a cvičení.

Detoxikace organismu

Říká se, že detoxikace těla pomůže nastartovat náš metabolismus a kila jdou pak snáze dolů. Není třeba se však držet extrémů. Někdy stačí jen zařadit více ovoce, zeleniny a šťáv do svého jídelníčku. Samozřejmostí je pití velkého množství čisté vody a konzumace lehkých jídel (saláty, čerstvé ovoce a zeleninu). Zkuste to vydržet alespoň pár dní a uvidíte, že se budete cítit hned lépe.

Náš tip: Zpočátku člověk hubne rychleji, protože se tělo zbavuje přebytečné vody. A pokud chcete opticky působit více sexy, vsaďte i na vhodné oblečení. Černé upnuté kalhoty, které opticky zakulatí a hezky zvednou pozadí? Jako skvělý tip doporučujeme Freddy kalhoty s push-up efektem, ve kterých budete vypadat maximálně sexy.

Jednoduché cviky na každý den

Bohužel bez cvičení to nepůjde. Není ovšem nutné trápit se hodiny a hodiny v posilovně. Jedním z nejvíce problematických míst je nepochybně zadeček. Bohužel jeho tvar je dán geneticky a jediné, na čem můžeme zapracovat, je pevnost. Skvělá je chůze do schodů nebo takzvané výpady či dřepy. Zadeček také můžete stahovat a povolovat kdykoliv během dne, klidně i v práci.

Náš tip: Toužíte po kulatém zadečku, který bude mít sexy tvar? Co si trochu pomoci vhodným oblečením? Freddy Jeans jsou přesně to, co hledáte. Díky speciální technologii WR.UP. velmi dobře drží, zadeček nadzvednou a dodají mu skvělý tvar. A hlavně se moc příjemně nosí.

Opálená kůže vypadá dobře

Možná to zní trochu nadneseně, ale opálená pokožka nejenže působí zdravěji, ale také vám opticky vytvoří hezčí postavu. Ale pozor, na slunci to nepřehánějte. Vsaďte raději na kvalitní samoopalovací krém.

A samozřejmě vybírejte oblečení, ve kterém se budete cítit nejen příjemně, ale které vám také ubere nějaké to kilo navíc. Inspiraci vám může dát Showroom Freddy jeans Brno, kde si můžete vyzkoušet i osahat kvalitní a stylové outfity, které unosíte nejen v létě, ale po celý rok.