Doporučujeme

Dostaňte svého muže do varu během několika vteřin!

Nechte ho se dívat!

Každý muž si udržuje permanentní sexuální pohotovost – stimulujte ji tedy tím, co máte na sobě – tílko, šortky či krátká sukně? Všechno dokáže nastartovat jejich fantazii! Když jim ještě odhalíte, že pod oblečením se vám skrývá erotické prádlo, máte úspěch naprosto zaručen.

Erotické klipy

Je vědecky dokázáno, že muži dosáhli maximální genitální teploty po sledování jedenácti minut erotického videa. Ženy jsou trošičku pozadu, trvá jim to minut dvanáct. Z toho plyne, že vám, jako ženě stačí ke vzrušení partnera méně než jim.

A co muže vzruší naprosto bezpečně?

  • erotický film
  • odhalená kůže
  • sexy oblečení – korzety, vysoké podpatky, sexy podprsenka …
  • vkusný striptýz
  • masturbace před partnerem

Dirty talk

Jeden z dalších zaručených spouštěčů je také „dirty talk“ neboli „špinavá mluva“. Buďte ale smyslná – nemluvte jako děvečka ze statku. Řekněte mu třeba, jak chcete, aby se dotýkal vašich prsou či zadečku, jak jste z toho vzrušená a podobně – žádné velké oplzlosti.

Feromony

Muži mají mnohem sensitivnější čichové vjemy než my, ženy. Ale nemyslete si, že kvůli tomu musíte nakupovat drahé parfémy – i když ty s příměsí feromonů jsou dnes běžně dostupné ve všech sexshopech. Jde spíše o přirozenou vůni ženského těla, a to samozřejmě včetně vaginálních sekretů – všechny látky, které ženské tělo produkuje jsou jako červená na býka, co se týče jejich sexuálního zájmu.

Co oči nevidí, to penis potěší!

Je to pouhé klišé nebo opravdové vzrušení? Není nic jednoduššího, než partnerovi zavázat oči – ti odvážnější mohou přivázat také partnerovy ruce a nohy k posteli a pak ho smyslně dráždit! Věřte – užijete si to oba a následný sex vás přivede k orgasmu, jež se bude podobat výbuchu z kanónu!