Doporučujeme

Nezbytný doplněk vaší ložnice? Přeci šatní skříň!

Šatní skříň je odjakživa tou hlavní součástí všech domácností. V dnešní době jsou na našem trhu skříně veškerých rozměrů, rozličného designu či způsobu otevírání – fantazii se prostě meze nekladou.

Všechny ženy to znají – to neustálé kontrolování, jak vlastně vypadají, než odejdou ráno z domu. Jak si to ulehčit a ušetřit trochu toho drahocenného času, kterého nikdo nemá ráno nazmar – co si budeme povídat. Máme pro vás jednoduché řešení, kterým je šatní skříň s velkým zrcadlem. Tak se oblečete a zkontrolujete na jednom místě. A pokud na velkou skříň nemáte ve své ložnici místo, nezoufejte – tento „problém“ jednoduše vyřeší rohová šatní skříň.

Jaké jsou nejhlavnější výhody šatní skříně se zrcadlem?

Nejenom, že vám ušetří čas při převlékání, ale hlavně dokáže zrcadlo opticky zvětšit prostor vaší ložnice. Tento trik je skvělý do stísněných prostor. Zároveň při správném umístění získáme do pokoje odraz venkovní zeleně či modré oblohy – a to je hned v ložnici příjemnější atmosféra, nemám pravdu?

Zrcadlo pro dobrý spánek

Feng-šuej učení nám říká, že zrcadlo v ložnici by nemělo být umístěno přímo naproti postele – vyzkoušejte si sami, proč tomu tak je. Ráno se vzbudíte, otevřete oči a hned vás někdo sleduje! Samozřejmě, že jste to jenom vy, ale ten vnitřní pocit není vůbec příjemný. Může se snadno stát, že se v polospánku dokonce vyděsíte. Ze stejného důvodu byste neměli zrcadlo umísťovat ani proti dveřím.

Ozdobte si místnost

Stále jsme ale nezmínili tu hlavní výhodu zrcadlové skříně – a tou je dekorace interiéru. Zrcadlo na skříni může být vytvarováno či vyřezáno do různých tvarů, což může podtrhnout nejenom design, ale i celkový šmrnc vašeho interiéru.

Nejenom zrcadlové skříně, ale i spoustu dalších šatních skříní, které se hodí do každého interiéru nakoupíte na e-shopu dona-shop.cz. vše výhodně a kvalitně na jednou místě.