Doporučujeme

Střevíčky jako pro Popelku? Lodičky Tamaris!

Která žena by si čas od času nechtěla připadat jako Popelka? A přitom stačí jen málo“ Kromě padnoucích plesových šatů to jsou také luxusní lodičky Tamaris!

Klasické lodičky se nikdy neomrzí

Stále ještě považujete černé lodičky za nejvíce univerzální? Pak se nenechte mýlit, neboť černá barva je sice poměrně všestranná, ale v mnoha případech může působit až příliš tvrdě, zejména v případě světlovlásek. Mnohdy mohou výslednému outfitu mnohem více prospět lodičky Tamaris v moderním nude, neboli tělovém odstínu. Takové lodičky se neméně snadno kombinují, navíc nebudou odvádět pozornost od pečlivě vybraných šatů.

Nespornou klasikou jsou také extravagantní červené lodičky, které zejména na muže působí jako magnet. Červená má samozřejmě spoustu odstínů, přičemž platí, že každé ženě sluší trochu jiná červená. Zatímco černovlásky a blondýnky si mohou dovolit výrazné, křiklavé odstíny, zrzkám sluší spíše tmavé, syté odstíny s vínovým nádechem. Brunetky mají nejširší škálu výběru a bez obav mohou sáhnout mimo jiné i po cihlově červených lodičkách.

Trendové lodičky ozvláštní outfit

Minimalisticky pojatý outfit dá vyniknout nápaditým lodičkám. V posledních letech se do módy vrátily dříve tolik oblíbené letní lodičky s otevřenou špičkou, které působí přece jenom uvolněnějším, ležérnějším dojmem, takže se hodí i pro ženy, které klasickým lodičkám příliš neholdují. Mimořádné oblibě se těší semišové lodičky, které jsou vhodné zejména na běžné nošení, do kanceláře či na schůzky.

Netradiční lodičky na zavazování kolem kotníku působí velmi efektním dojmem a v kombinaci s mírně zkrácenou délkou kalhot se jedná o mimořádně trendovou záležitost, kterou uvítáte zejména v případě, že vám lodičky často padají z nohou… A nechybí ani spousta flitrů a třpytek, které z lodiček Tamaris dělají opravdový šperk!

Investice, která se vyplatí

Pamatujte na to, že jedny kvalitní, padnoucí lodičky snadno zastoupí kdovíkolik pochybných párů bot, jejichž výsledkem jsou nohy rozedřené do krve.

Zejména při dlouhé chůzi na podpatích je nedocenitelná patentovaná technologie Antishokk, která účinně tlumí došlapy, takže ulevuje nejen namáhaným kloubům, ale také páteři.

A když už budete mít chození na vysokých podpatcích po krk a budete chtít dopřát svým nohám zasloužený oddech, sáhněte po pohodlných teniskách Tamaris, díky nimž váš styl nijak neutrpí!

Aby lodičky byly dlouho jako nové

Kvalitní, pečlivě ušité boty si samozřejmě zaslouží jen tu nejlepší péči v podobě krémování a impregnace. Pravidelná péče prodlouží jejich životnost a samozřejmě i bezchybný vzhled. Neméně důležité je však správné skladování. Lodičky s ostrou špičkou a navíc v lesklém lakovaném provedení jsou háklivé na podření. Proto jim dopřejte dostatek prostoru v botníku, případně je skladujte ve speciálních boxech na obuv.

Vždycky se najde důvod, proč si udělat radost novými lodičkami Tamaris!